Санін у Рівному презентував фільм "Поводир" зі сльозами та аншлагом

Після гучної заяви-виклику на кінодуель колективу фільму "Плем’я" Олесь Санін змінив свій тон. Вже у залі за мить до початку першого в Україні допрем’єрного показу фільму режисер не очікувано замовк на півслові. У цю мить він говорив про сучасні події в Україні.

 

 

 

Не важливо, що вплинуло на аншлаг при перегляді "Поводиря" у Рівному – скандал чи інтерес до самої роботи команди фільму. Зала була повна. 

(зліва напрво) Ірина Саніна, Олесь Санін та Алла Загайкевич відповідають на питання глядачів

Олесь Санін спробував розповісти про роботу над фільмом і події, які у цей час відбувались на Майдані, а тепер на сході України. У цей момент його голос здригнувся і він замовк, щоб проковтнути ком у горлі, який його душив.

Справившись зі своїми почуттями, Олесь Санін закінчив звернення до глядача. Зрештою усе, що він хотів сказати, але не зміг глядач, який хотів це побачити побачив у картині.

Після показу фільму, глядачі питали про плани Саніна, бюджет фільму та дякували за роботу

Цей фільм - і відчай, і страх, і гордість, і зрада побратимів, і незламність... І ще багато чого, що ми бачимо сьогодні в Україні. Тож глядачі відповідно реагували на сцени кінострічки - були сльози, сміх, зітхання і стиснуті кулаки.

Зробити перший допрем'єрний показ у Рівному було ризиком для прокатників, однак зробити це були свої причини.

- Ірванець (фільм знятий за сценарієм Олександра Ірванця, - прим. авт.) та Загайкевич (Алла Загайкевич композитор фільму, - прим.авт.) - рівняни. Тут ми знімали деякі локації фільму (у Тараканівському форті та в заповіднику "Базальтові стовпи", - прим.авт.).

Ірина Саніна вдячна каскадерам, які грали із нею у сцені вбивства її героїні.

- Дякуючи цим хлопцям - Петру і Павлу - незважаючи на складність тієї сцени у мене було лише кілька синців, - розповіла актриса.

Олесь Санін зазначив, що взяв свою дружину у фільм, бо лише настільки близьку людину він міг попросити зіграти кохання та смерть.

Сценарист, письменник Олександр Ірванець

Допрем'єрні покази пройдуть по всій Україні. Вже зроблено більше сотні копій фільму для прокату.

- Фільм побачать у всіх великих містах, скрізь, де є сучасні кінотеатри. Цей фільм має такі ж умови для прокату, як і всесвітні блокбастери, - зазначив Олесь Санін.

Режисер сподівається, що така ж можливість буде для прокату фільму і на сході України.

І не важливо, що вплинуло на аншлаг при перегляді "Поводиря" у Рівному – скандал чи інтерес до самої роботи команди фільму. Зала була повна.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.