"FITNESS CITY CLUB" у Рівному: клуб із атмосферою успіху!

Нещодавно у центрі Рівного відкрився новий бізнес-центр "Словацький". Знаходиться він на затишній вуличці, і одночасно неподалік зручної транспортної розв’язки по вулиці Словацького 4/6. Що там знаходиться всередині – для рівнян певний час було невідомо, адже великої, масштабної реклами про відкриття не було. Однак вже через декілька місяців бізнес-центр "Словацький" переріс у популярне місце, куди переїхали серйозні компанії, юристи, салони краси, центри дитячого розвитку тощо. Це і не дивно, адже до "Словацького" легко доїхати як власним, так і громадським транспортом. Офісний центр має власну стоянку для автомобілів. Це – бізнес-центр нового типу, альтернативи якому у нашому місті поки немає.

Однак рівнянам подобається відвідувати бізнес-центр "Словацький" з іще однієї причини – у ньому знаходиться "FITNESS CITY CLUB". Як розповідають жителі Рівного, цей фітнес-клуб став гідним конкурентом для ідентичних спорт-фітнес-клубів, адже займатися у ньому можна всією сім'єю, при тому – за лояльною ціновою політикою. Почувши таку похвалу зі сторони рівнян, кореспондент сайту "ВСЕ" вирішила завітати до раніше не відомого бізнес-центру та вживу побачити, що ж такого особливого у "FITNESS CITY CLUB"?

Найперше, що вражає, – це привітність. Милі дівчатка на рецепшині без пафосу та зверхності розповідають про різноманітні фітнес-програми, абонементи, розклади занять і т. д. Така щирість та простота у спілкуванні ще більше заохочує займатися саме у "FITNESS CITY".

– Скажу чесно, не займався у фітнес-клубах вже досить давно. Але ось, нещодавно колега по роботі порадив "FITNESS CITY". Сьогодні вперше завітав, поспілкувався із дівчатами і тепер вже з понеділка приступаю до регулярних занять із тренером, розповідає рівнянин Микола Ювко.

У холі закладу зустріла і молоде рівненське подружжя Олену та Анатолія, які також розпочали займатися у клубі відносно нещодавно. За їхніми словами, їх підкупив той момент, що у "FITNESS CITY" можна займатися всією родиною.

Своїм друзям розповідаємо, що "FITNESS CITY" це наш центр сімейного здоров'я. У нас кожен член сім'ї знайшов тут заняття для себе: чоловік займається у тренажерному залі, я записалася на фітнес-програму, наша старша донечка паралельно з нами відвідує заняття для дітей "KIDS", а найменшу доглядає "Фітнес-няня" (це нова послуга клубу),  радісно зазначає мама Олена.

На фото: один із залів "FITNESS CITY"

Під час спілкування із рівнянкою Оленою, зацікавив той факт, що у клубі можуть займатися і діти. Тому довго не роздумуючи, кореспондент завітала на таке заняття. Повірте, була приємно вражена побаченим, адже впродовж заняття дітей навчають дисципліні, самовідданості та наполегливій праці над собою. Справді, ідентичних занять у нашому місті, де такому навчають, я не зустрічала раніше. 

Вже згодом кореспондент дізналася, що одним із провідних напрямків клубу є правильний розвиток наших дітей - як моральний, так і фізичний, адже діти наше майбутнє, а воно має бути світлим та здоровим.

Тому зараз на базі "FITNESS CITY" займається багато діток, зокрема і маленькі учні Рівненської обласної федерації кікбоксингу "Будокан". Тренери, які працюють із дітьми "Будокану" - це майстри спорту міжнародного класу із кікбоксингу, чемпіони світу із кікбоксингу. Іншими словами - люди, які зможуть передати гідні знання Вашій дитині.

А розігнатися із тренуваннями справді є де. Адже зал обладнаний дорогими та якісними тренажерами. На сьогоднішній день не всі спорт-клуби можуть похвалитися своїми якісними професійними тренажерами. Тому, коли завітаєте до бізнес-центру "Словацький", – обов'язково позаймайтеся! Заряд позитиву на тиждень Вам забезпечений!

Фітнес-зал "FITNESS CITY" це не просто фітнес. Це повноцінний комплекс тренувань та вправ розроблений інструкторами спеціально для рівнянок. Адже команда тренерів пройшла навчання у Італії та привезла для рівнянок спеціальні фітнес-програми. Тому саме із ними будь-хто зможе втілювати в життя свої давні мрії про ідеальне тіло, а також, при цьому, завжди підтримувати себе у тонусі. Спеціально для клієнтів існує ряд пропозицій, які будуть до вподоби навіть найвибагливішим відвідувачам. Адже "FITNESS CITY" це місце, де можна присвятити час виключно собі.

"FITNESS CITY" є одним із небагатьох залів Рівного, який надає таке функціональне заняття, як "Zumba". Вас, звичайно ж, зацікавить "А що ж це?". У першу чергу, "Зумба" (zumba) – це унікальне поєднання фітнес-вправ, аеробіки та сучасних танцювальних рухів (сальса, фламенко, меренга, хіп-хоп). Чудове тренування для тих, хто хоче схуднути, підтримувати форму, або моделювати своє тіло. Зацікавило? Заняття з "Zumba" вже чекають на Вас.

Робота із досвідченим тренером завжди була ефективною.Тому кваліфіковані професіонали завжди допоможуть досягнути омріяних результатів та форми. Заманливо? Тоді саме Вам тренери "FITNESS CITY CLUB", які мають стаж до десяти років інтенсивної роботи допоможуть у цьому. А дружня команда із клієнтів лише прискорить цей процес!

Шестеро тренерів з радістю проведуть для Вас індивідуальні заняття, навчать, як правильно підтримувати себе у формі та закріпити довгоочікуваний результат. Головне завдання клубу допомогти Вам досягти поставленої мети.

Душа фітнес-бару бородатий бармен. Самим своїм доброзичливим виглядом він створює сприятливу атмосферу для прийняття організмом білків, вуглеводів та всього іншого.

І, на останок, враження від автора: блукаючи коридорами "FITNESS CITY CLUB", я з кожною хвилиною все більше закохувалася у цей заклад. Зустріла багато своїх знайомих, друзів. Кожен із них надав лише позитивні відгуки про спортивний заклад. Але найбільше сподобалося ставлення тренерів, персоналу та адміністрації до кожного відвідувача. Ніхто із дружнього персоналу не мав на меті "навішати всякої лапші" про свої послуги, аби я придбала абонемент. Навпаки, кожен підходив, запитував чим може допомогти, із радістю спілкувався, дехто навіть пригостив коктелем. І знаєте, це правильно. Саме із такими людьми й хочеться працювати, із людьми, у яких на першому місці не заробіток, а душевність.

Я придбала абонемент і зробила вибір, де займатимусь спортом. А Ви знайдете час для себе?...

 

на правах реклами