Благодійний концерт Віктора Павліка у Рівному: допомога АТО та зустріч з донькою на сцені

У Рівненському драмтеатрі з концертною програмою "Дай нам, Боже" виступив артист, співак та композитор Віктор Павлік. Концерт відбувся у рамках благодійності, адже частина коштів від події буде передана на допомогу військовим, які беруть участь в АТО. Таку ідеї рівненська публіка зустріла оваціями, адже благодійність та пісні від улюбленого виконавця ще раз довели - не перевилися на Україні славні артисти. Рівняни впродовж всього вечора аплодували, танцювали та підспівували всім вже такі рідні та близькі пісні.

Окрім нових композицій, Віктор Павлік заспівав і старі хіти. Чого лишень вартувала пісня "Ти подобаєшся мені" та "Два кольори". Глядачі були задоволені концертом. Навіть викликали Віктора Павліка «на біс».

Окрім пісні на біс, він закликав всіх чоловіків кохати жінок і навіть "змусив" аплодувати всім присутнім дамам. До речі про жінок, на сцену із великим букетом троянд вийшла і донька Віктора Павліка Христина, щоб привітати тата. Христина зі своєю сімєю живе у Рівному. 3устріч двох найрідніших людей на одній сцені у такій душевній атмосфері ще більше розчулила глядачів.

Одну зі своїх пісень "Моє село" Віктор Павлік присвятив всім матерям, які були присутні у залі і всім матерям військових, які зараз воюють на Донбасі та ризикують власним життям.

.

У репертуарі артиста є і дуже романтичні композиції. Одна з таких "Хочу бути з тобою", яку Віктор Павлік виконав дуже чуттєво та проникливо. 

Не обійшлося і без подарунків. Для рівненських шанувальників співак привіз допрем'єрні диски, які міг придбати кожен охочий. Всі «виручені» за них гроші Віктор Павлік обіцяв передати у зону АТО.

- Я вам скажу чесно, до мене багато звернень є від хлопців з АТО. І всі просять теплий одяг. Я розумію, що не можу задовольнити всі прохання. Тому я вирішив робити те, що я вмію, співати, а на виручені кошти, я буду купувати теплі речі. Долучайтеся до такої благородної місії. Допоможемо ми. Допоможе нам Всевишній, - зазначив зі сцени артист.

Варто ще також зазначити, що впродовж усього концерту музикант не припиняв щирого спілкування з шанувальниками. Не скупився на компліменти та цікаві історії зі свого життя. Також Віктор Павлік зауважив,що Рівне є містом, де живуть найкрасивіші у світі дівчата. І, звичайно, кожен зрозумів, що співак це говорить у кожному місті, аби потішити прекрасну половину людства, однак, дівчатам та жінкам такий комплімент прийшовся до душі.

Наприкінці концерту, артист подякував усім, хто допоміг реалізувати виступ у Рівному, а також попросив найщиріших оплесків для наших Героїв, Воїнів, які зараз захищають нас на Сході. 

Віктор Павлік двічі співав «на біс». Рівняни із захватом плескали і не хотіли відпускати такого вже рідного та обдарованого кумира. Неймовірні вокальні дані та душевність і тепло, ось що, напевне, найбільше запамятається рівнянам.

- У тяжкі часи стають важливими прості речі. Я буду співати про мир, про добро, про любов. Дай нам Боже багато років мирного, вільного, щасливого життя. Прагну, щоб ми відчули себе частиною культурного, вихованого світового суспільства, яке має свою гарну і улюблену країну - Україну. Сподіваюсь, що разом ми все подолаємо і будемо жити з вірою в серці, - підсумував свій вечір Віктор Павлік.

Справді, важливі речі не є простими словами. Віримо у майбутнє та молимося за мир. Адже ворог не має панувати у нашому домі та вбивати наших братів.

Матеріал підготували: Віта Рижук, Ольга Піхун

P.S. І наостанок пропонуємо вашій увазі відео оригінального виконання легендарної пісні "Шикідим", яка вже давно стала народною та улюбленою. Із впевненістю можна сказати, що так як Віктор Павлік цю пісню ще не виконував ніхто.

Ключові слова: 

Коментарі

Банальний PR

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.