Рівненський нардеп Юрій Вознюк закохався в свого прес-секретаря

На вулиці народного депутата від партії "Народний фронт" Юрія Вознюка суцільне свято. Він вдруге став нардепом на одномандатному окрузі, а й знайшов нове кохання. Про це нещодавно розлучений повідомив на своїй сторінці в Facebook. Новим коханням Юрія Вознюка стала його прес-секретар та кандидат у народні депутати від "Народного фронту" Зоряна Богуславська. 

Нагадаємо, що син власника компанії ТзОВ "Екорембуд" Володимира Вознюка Юрій вперше став нардепом від "Батьківщини" на 153 виборчому окрузі у 2012 році. Перед тим він був депутатом Рівненської міської ради. Вже будучи в статусі народного депутата, Юрій Вознюк у 2014 році розлучається з дружиною Аллою Вознюк, з якою у шлюбі вони мали трьох дітей.

Цьогоріч виборці обрали обрали народного депутата знову.  А цього тижня народний депутат поділився радісною звісткою - знайшов нове кохання. 

"У нас був дуже важким 2013 рік. Як, в принципі, і 2014. Всі ці події тісно переплітались із ситуацією в нашій державі, хоча не були пов'язані. Цей пост не про політику - цей пост про безмежне кохання. Про такі почуття я, напевно, читав лише у книжках. Я її обожнюю. На кожній зустрічі, яких у мене було дуже багато, я просив, щоб люди голосували розумом - не емоціями і не серцем. Люди так і зробили - і це, дійсно, ПЕРЕМОГА. В тому числі, перемога моєї команди. І як не парадоксально, ця перемога нам дісталась, в тому числі, із-за сердечних почуттів! Я кохаю тебе, моя сама найкраща у світі! І дай Бог, щоб 2015 рік став щасливим не тільки для нас, а і для нашої країни. Тепер ці події пов'язані))" - написав на своїй сторінці у "Фейсбук" Юрій Вознюк.

Юрій Вознюк з дітьми. 

Колишня дружина Юрія Вознюка Алла. 

Алла Вознюк з дітьми. 

Нове кохання Юрія Вознюка - Зоряна Богуславська. 

Під згаданим постом народного депутата Юрія Вознюка у "Фейсбук" залишила свій коментар й сама Зоряна Богуславська. Схоже у пари прристрасні почуття взаємні.

"Моє хороше,я дякую Богу,що дав можливість мені відчути справжнє кохання. Я найщасливіша жінка в світі!!! В мене найкращий в світі чоловік. І головне,що ми одне ціле,як вдома,так і на роботі. Підтримка і опора,вірність та абсолютна відданість. Всі негаразди,які ми пережили,як в особистому житті,так і в країні тільки зацементували наші почуття.Я шалено кохаю тебе!!!" - написала пані Зоряна.

Юрій Вознюк з Зоряною Богуславською

Зоряна Богуславська вже кілька років працює з Юрієм Вознюком у статусі прес-секретаря і помічника народного депутата України. А на цих виборах пані Зоряна стала ще й кандидатом в народні депутати за списком "Народного фронту". Щоправда депутатом Богуславська цього разу не стала. Її 189-й номер у виборчому списку далекий від прохідного. Але життя, це нне лише вибори, а політика інколи викликає не лише почуття відрази, а призводить й до більш романтичних і пристрасних емоцій.

Коментарі

Сл1п1 люди, нав1ть не пом1чають свого позору, закохан1 так сказать..,поки...Людина , яка не впоралась в свой1й с1м'й1 -----не дасть раду 1 у держав1!!!

а,після тих метеликів-букашки на лобку:)))))))))))))))))))

кривошеєв звичайно лайнокоп, але чим думав вознюк, викладаючи своє бл... єство на широкий загал. Лишній раз переконуюсь, що порядні люди депутатами не стають.

Ну чого ви, чого. А метеликі в животі

Дивно, що такий сайт і не модерує коментарів, у яких є використання чужим імен і назв, пряме вказування завідомо недостовірної і образливої інформації. Шкода, але більше читати і коментувати тут сенсу не бачу.

Опубліковано Zeon (zdolbunivcity) Пон, 10/11/2014 - 21:47 IP 91.233.249.42 ти,це гімнєцо,спочатку сам крізь зуби пропускаєш,а потім з двох сторін на вентилятор швиряєш?:))Шоб народ про тебе і "порядного нардепа" не забував?:))

:)))хто всрався?:))виявляється Кривошеєв винен,що "порядний нардеп" ї_бе свою секретутку,а вона про це щастя на весь світ волає,при тому називаючи проядного нардепа -ВОНО:)))

коротко кажучи, там де Кривошеєв там і лайно, коли він був в ОГО потоки поносу лилися з їх редакції, з початком роботи Кривошеєва у ВСЕ, гімно тече вже звідси. Його спектакль з заявою у міліцію а потім її відзивав, а потім нахабні статті про дітей чиновників. Микола Орлов його найкращий корєш, рветься до здолбунівського корита, але йому там нічого не світить бо того брехуна і ментівську шістку-рєшало, знає весь Здолбунів сіті. Зійшлися два мерзотники щоб обгадити порядного нардепа.

Ух ти, тут друзі уважні підкинули ссилочку на цей матеріал, де хтось вважає, що треба нагадити від нашого імені. Це вже не один раз траплялось на порталі ОГО, тепер ось і тут. Повідомляю всім, що Микола Орлов і організація і сайт до яких маю стосунки, ніякого відношення до коментарів під ніком zeon (zdolbunivcity) не має, коментую від своїх акаунтів у соцмережах, а всі хто не знають мене, запрошую познайомитись, щоб розуміли яку риторику я собі дозволяю, а яку ні. Всіх тролів не виловлю, але тих яких сам помічаю, чи як у цьому випадку люди добрі підказали-то не промовчу і повз не пройду.

Вознюк був завжди зажраним козлом! дітей шкода, адже золоті гори не замінять сімейного затишку. Та й дивують люди, що проголосували за нього лиш тому, що Юрчик змінив об'єкт жополизання - з Юлі на Яценюка.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.