Арсен Мірзоян дав подвійний концерт у Рівному і заспівав про війну

У холодний, майже зимовий вечір у найвищому ресторані Рівного рівнян зігрів своєю музикою співак та автор пісень Арсен Мірзоян. Його називають "сталевий голос України". Погодьтесь, такий титул не так легко завоювати у сьогоднішнього поціновувача музики. Проте саме цей харизматичний та мужній артист став улюбленцем мільйонів українців після проекту "Голос країни".

 

Цього разу артист дав одразу два концерти підряд, адже бажаючих потрапити на його виступ було дуже багато.

У залі панувала затишна атмосфера, а звучання саксофону від Володимира Лєбєдєва в унісон із неймовірно сильним голосом Арсена Мірзояна зачарували палких шанувальників душевної музики. До речі про шанувальників, на концерт артиста завітали і популярні серед прекрасної половини Рівного представники "Золотої молоді" - старший син бізнесмена і депутата Рівненської обласної ради Юрія Супрунюка, Андрій Супрунюк зі своїм другом Олександром Барабашем. 

На фото: завидні женихи Рівного: Олександр Барабаш та Андрій Супрунюк

Впродовж всього вечора артист говорив багато про кохання, невчасних жінок, зраду, небо та… війну.

– Людина без любові, як пляж зимою: ніби є, але без сенсу – сказав артист та виконав свою пісню "Зимовий пляж".

Ліричні та душевні пісні Арсена Мірзояна щоразу звучать по-новому, з іншими акцентами та переживаннями. Чуттєві композиції "Капронові банти", "Вагітні майбутнім", "Бувай малий", "Тягни небо на себе" – це наче одкровення артиста про щирі та непідробні емоції.

"Чорнії брови, карії очі" у виконанні Арсена Мірзояна прозвучала дуже зворушливо та неповторно. Після кожної пісні рівняни дарували овації та вигуки "Браво".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На концерті у Рівному Арсен Мірзоян згадав про візитку Яроша

Арсен Мірзоян не забував і жартувати. Свою пісню "Екзюпері" він присвятив своєму другу-пілоту:

– Екзюпері – це зупинка двигуна в польоті. Знаєте, що говорить пілот диспетчеру, коли літак йде на посадку? – "Если я не сяду, сядеш ты. Летчики отлично летают на всем, кроме заборов".

Виконавець також присвятив пісні трагічним подіям, які зараз відбуваються на Сході нашої держави.

– Якщо замислитись і подивитись на те, що зараз відбувається, то люди вбивають людей...

"Слався о Боже, Господи і збережи нас... і кулемет тисне всіх в землю, і знову під обстрілом караван, за тюльпаном знову тюльпан. Білі троянди, білі мов сніг, тануть лампади і валять з ніг. Ти ж бачиш, як ділять гроші, невже ти не помічав, як ділять ноші і без цукру чай… скільки вартує один патрон, важелів рубікон? Вкотре підручники в крові, все з твого дозволу на землі... можна пробачити ворогів, а як пробачити потім собі?..." – ці слова з пісні "Білі троянди" неабияк хвилюють та змушують ще раз замислитись про війну, яка зовсім поруч. Про ще зовсім молодих хлопців, які гинуть за нашу неньку-Україну. У дівчат були сльози на очах.

Ще однією композицією "Ластівки над містом" Арсен Мірзоян висловив свою неповагу до "тих, хто піарить смерть".

"Ластівки над містом, низько, на дощ…Знов храми свічками, потворні свідчення тих, хто піарить смерть, уставу істина – заповідь викреслена, і поділив на чверть. Якщо я вистою, навіть з нечистою, тут вже не до святих, ти ж знаєш, Господи, навіть апостоли кривдять колись своїх… ластівки над містом… низько на дощ…".

У цих піснях висловлений весь біль та переживання артиста.

На завершення концерту Арсен Мірзоян виконав пісні "Вінні Пух" та "Поцілуй" і поспішав на афтограф-сесію. Він охоче фотографувався з усіма бажаючими та щиро посміхався.

А вже о 20:00 розпочався другий концерт Арсена Мірзояна. Шанувальники його творчості із квітами поспішали на зустріч до улюбленого артиста. І виконавець із таким самим запалом дав ще один концерт для рівнян.

ФОТО: Віта Рижук, Володимир Морозюк

Кілька відео з концерту:

"Капронові банти"

Організатором концерту виступило концертне агенство "Концертіно".

Ключові слова: 

Коментарі

Ви шо дівчата, оті як вони , Розові ???

Дуже хотіли б із подругою дізнатись телефони цих популярних серед прекрасної половини Рівного представників "Золотої молоді" .

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.