У Рівному під симфонічний рок збирали гроші для української армії

"Усе для перемоги! – за таким принципом зараз живе найактивніша частина українців. І в той час, коли хтось волонтерить, шиє форму чи пакує харчі для солдатів, інші грають музику і скачуть по сцені, щоб... допомогти тим же солдатам. Найцікавіше, що це працює і приносить реальну допомогу військовим. Щоправда, у різний спосіб.

Відомий в Україні та за кордоном рівненський оркестр "Brevis" організував благодійний концерт на підтримку українських військових. До концерту також долучились і кілька рівненських рок-гуртів. Під акомпанемент оркестру на сцену виходили гурти "Мерва", "Мангуст", "Фарінхейт", "Ворст" та "От Вінта".

Цього вечора зал МПК "Текстильник" був заповнений вщерть. На відміну від концерту Ореста Лютого, який відбувся в цьому ж залі кількома днями раніше, і де була різновікова і різнобарвна публіка. Тут переважно глядачі були молодшої категорії. Для прикладу, тут можна було помітити молодого депутата Рівненської міськради Руслана Шевчука в новому "бородатому" іміджі.

А в холі Палацу культури музиканти з гурту "От Вінта" розгорнули бурхливу торгівлю своїми дисками, футболками та збіркою малюнків Юрка Журавля. Хлопці регулярно і активно долучаються до різних проектів на підтримку армії. Окрім того, постійно дають концерти українським воякам на передовій, у зоні бойових дій.

Початок самого концерту трохи затримався, але рівно настільки, щоб всі, хто запізнився, встигли розсістись по своїх місцях. Серед присутніх були й ті, заради кого, власне, й було організовано захід. Прийшли послухати хорошу музику бійці української армії, які проходять лікування у Рівненському військовому госпіталі.

Появу оркестру "Brevis" на сцені зал зустрів гучними оплесками. Які стали ще "густішими", як тільки зазвучали перші акорди.

За задумом організаторів "сольний" виступ оркестру "розбавлявся" виступами відомих і не дуже рівненських рок-гуртів. Які виконували свої пісні часто у супроводі того ж оркестру. Першими на сцену вийшли музиканти гурту "Мерва". І тут варто пригадати приказку про те, що як ви човен назвете – так він і попливе. Під час виступу музикантів стався казус: солісту забули включити мікрофон і половину пісні він співав, але його голосу не було чути в залі.

Пізніше помилку виправили і глядачі змогли не лише бачити соліста "Мерви", а й почути його спів.

Наступний гурт мені видався знайомим, хоча я точно знав, що раніше не чув рок-гурту під назвою "Мангуст". Десь під кінець першої пісні згадав: хлопці були моїми земляками з Клевані. А вперше їх доводилось чути на 9 травня у будинку культури.

У той момент дуже пошкодував, що не зберіг відео, відзняте телефоном. Ви не уявляєте, як колоритно виглядали хлопці у військовій формі часів Другої світової з електро-гітарами. Котрі енергійно "шкварять" рок-н-рол. Моя вам порада: зберігайте цікаві фото і відео.

Цікавими були виступи гуртів "Фарінхейт" та "Ворст". Соліст останнього, відомий у Рівному під псевдо "Мяч" або "Дредбол" зізнався, що вперше привів на концерт своїх батьків. А раніше не приводив, щоб тато й мама думали, що син нормальний. Жарт вдався і глядачів повеселив. Хоча, може він й правду казав.

Але найбільш гаряче цього вечора публіка все ж вітала виступи оркестру "Brevis", а під час виконання відомих рок-хітів зал спалахував вогнями ліхтариків на телефонах глядачів.

Хедлайнерами концерту був рівненський гурт "От Вінта". Їх поява на сцені викликала справжній вибух овацій. І, так само, як і на початку концерту, не обійшлось без казусів – лопнула струна на гітарі лідера "отвінтістів" Юрка Журавля. Але це не зірвало концерт, аби закінчити виступ Юрко "віджав" інструмент в гітариста гурту Віктора Пилипчука. Який залишившись без інструменту взявся за сопілку.

Концерт закінчився вигуками "Слава Україні!" та "Героям слава!". Результатом благодійного концерту на підтримку української армії стали майже двадцять тисяч гривень, зібраних для потреб вояків, котрі захищають Україну.

Ключові слова: 

Коментарі

уххх! було неймовірно!! маса емоцій та задоволення!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.