Лео Кераміка дарує рівнянам європейську якість та сервіс + ОГЛЯД

Салон керамічної плитки і сантехнічного обладнання "Лео Кераміка" був відкритий у 2011 році і з тих пір успішно працює на українському ринку. "Лео Кераміка" представляє європейські бренди і деякі з них – ексклюзивні, які відомі в усьому світі завдяки інноваційності та високій якості своєї продукції. Якщо розглядати ціновий сегмент, то він включає середній та VIP-класи. Високий професіоналізм та увага до індивідуальних потреб кожного клієнта – ось, той фундамент, на якому базується діяльність салону "Лео Кераміка".

Салон "Лео Кераміка" – це чи не єдиний заклад у Рівному, де окрім комерційної діяльності активно розвиваться та проводяться семінари та навчання для будівельників, презентації новинок для архітекторів та дизайнерів. Адже у магазині кожен бажаючий може дізнатися про дизайнерські новинки, поділитися інформацією, завести корисне знайомство і просто ефективно провести час за приємним спілкуванням. Як зазначають рівняни, кожен візит до "Лео Кераміки" – це яскрава подія, насичена цікавою інформацією та позитивними емоціями.

– Нові завдання, нові можливості, нові матеріали, нові рішення – це наш курс на сьогоднішній день. Ми хочемо довести нашим клієнтам, що якісне може бути доступним. А продукція, яка знаходиться у салоні, допоможе нашим шановним клієнтам відтворити у своїх оселях атмосферу гармонії і шику, – розповідають у "Лео Кераміці".

Під час оглядової екскурсії серед товару гуртівні можна віднайти найкращу керамічну плитку, сантехніку та аксесуари із вишуканих колекцій провідних європейських виробників. Адже "Лео Кераміка" є прямим імпортером та постачальником таких фабрик, як: "Ceramika Paradyz", "Cerrad", "Nowa Gala", "Ceramika Gres", "Zeus ceramika", "Cersanit", "Opoczno", "Tubadzin", "Venisa", "Plaza", "Monopole", "Oset", "Pamesa", "Ceramika Gomez", "Imola", "La Faenza", "Leonardo", "Baerwolf", "Zahna" тощо.

До речі, відтепер рівнянам не потрібно перейматися питанням, як завершити інтер'єр ванної кімнати, адже у "Лео Кераміці" представлений найширший асортимент змішувачів, душових кабін, акрилових та гідромасажних ванн найвідоміших виробників. Зокрема, це такі бренди, як "Roca", "Pool Spa", "Kludi", "Hansgrone", "Laufen", "Duravit", "Villeroy & Boch" та багато інших.

– Нові інтер'єрні рішення і висококласна продукція від найкращих європейських виробників є гордістю нашого салону, однак не єдиною. При створенні салону найвищого рівня за основну мету ми поставили бездоганне обслуговування клієнтів, – зазначає адміністрація салону. – Адже салон "Лео Кераміка" – це різноманітний вибір товарів високого класу та обслуговування, якого гідний кожен рівнянин.

Спілкуючись із працівниками "Лео Кераміки" мимоволі переконуєшся, що клієнт – це, перш за все, діловий партнер, відносини з яким ґрунтуються на взаємовигідній співпраці. Адже для постійних клієнтів діє система знижок. Будь-який клієнт може розраховувати на бонуси, а також на те, що товар буде доставлений оперативно, в обумовлені терміни і без втрат. Розробка проекту та попередній кошторис матеріалів дозволяє замовнику економити до 30% грошей, позбавляє від непотрібних втрат і переробок. Під час співпраці із салоном "Лео Кераміка" стає зрозуміло, що співпрацюєш зі справжніми фахівцями у своїй справі. Лише у цьому салоні працює професійна 3D-студія. Дизайн за допомогою цієї технології вже давно не є новинкою, а справді необхідністю при ремонті чи оформленні інтер'єру. Саме "Лео Кераміка" зможе показати Вам Вашу майбутню оселю у форматі FullHD в 3D-окулярах і на великому 3D-екрані.

Справді, не варто бігати від салону до салону та мудрувати над тим, де взамін на якість не втратити зайві гроші. Адже інколи в одному місці можна поєднати якістьдоступність та комфорт.

А знаходиться таке місце за адресою: вул. Курчатова, 18А.

Телефони: (067) 620-06-14; (050) 470-88-41; факс на е-mail 067-236-81-24 та (036)26-29-245.

Офіційний сайт "Лео Кераміки" знаходиться ТУТ.