Що поклав під подушку Святий Миколай дітям відомих рівнян?

Дитинство - дивовижний час, коли кожен вірить у казку і чудеса. А напередодні Нового року у День святого Миколая хлопчики та дівчатка шукають подарунок від Чудотворця під подушкою. Діти вірили, що вночі Святий Миколай приходить у кожну домівку та залишає для слухняних діток подарунок, а для неслухняних - різочку. Тільки пізніше стає зрозуміло, що замість Святого Миколая подарунки дарують батьки діткам і один одному. Отож, бажаємо у це свято, щоб Святий Миколай не приносив Вам різочок, аби кожна дитина отримала подарунок і не залишилась без уваги.

 

Сучасні діти у Святого Миколая все частіше просять телефони, плеєри та інші ґаджети. Проте батьки розуміють, що не варто задаровувати малечу лише різноманітною технікою. Рівненські матусі та татусі не забувають передати від Святого Миколая своїм непосидькам і розвиваючі ігри та книги. Ну і, звичайно ж, не забувають про солодощі та іграшки.

 

Директор Школи ділового розвитку "PEGASA" Софія Воронцова:

- Цього року ми були слухняні, та Святий Миколай приніс для нас багато подарунків. А саме книжечки, іграшки, цукерки та мандарини. Майже весь список бажань, які були описані у листі, Миколай виконав. А що не встиг - донесе під ялинку Дід Мороз. Взагалі, вважаю, що такі свята - це справжня радість і таїнство для всіх діток планети, а тому потрібно завжди підтримувати та за можливості виконувати їхні бажання. Адже дитяча радість та сміх - це те, заради чого хочеться жити та робити добро! З Миколайчиком усіх!

 

Власниця мережі салонів краси "Пантера" Ірина Боровікова:

- Всі ми в певній мірі по-дитячому віримо у дива! Я, наприклад, теж до сьогодні заглядаю під подушечку! Мій синочок вже цього року саменький написав листа святому Миколаю. Він в мене дуже слухняний хлопчик, тому всі його бажання Миколайчик намагається виконати! У нас традиція - ми пишемо листа і кладемо в чарівну шкарпеточку-мішечок, який вішаємо на вхідні двері, Миколайчик забирає лист, а натомість залишає пригощаночку - пару цукерочок! Цього року в мого синочка замовлення: треки для Hot Wheels і будиночок для черепашок-ніндзя, ну і, звичайно, будуть солодощі! Немає різниці, чи це іграшки, чи солодощі, але обов'язково повинен прийти! Я бажаю, щоб до всіх діток прийшов Миколайчик з подаруночками, а не з різочками! Щоб всі вірили в казку та диво!

 

Акторка Рівненського драмтеатру Юлія Крет:

- Цьогоріч для мого синочка новорічні свята будуть вперше свідомими. Бо до цього він ще був досить малесеньким, щоб розуміти, що відбувається навколо нього. Цього року він попросив маму Снігуроньку, бо вже знає, що мама актриса, і в нього є Снігурочка, щоб мама сходила до лісу і попросила діда Мороза для нього подаруночки. У моїй родині заведено більше дарувати подарунки під подушку від Св. Миколая. Це більш величне дійство. Коли прокинувшись вранці заглядаєш під подушку, шукаючи подарунок. Святий Миколай принесе в цьому році моєму Захарчику вертоліт на пульті управління, багато фарб і пензликів, бо він дуже любить малювати. Ну, і, звісно, я передала ще всім своїм рідним подарунки і від Cв. Миколая і від Діда Мороза! Гарних свят! Добра всім і спокою в душі! Любові!

 

Поет, керівник прес-центру "Рівнеобленерго" Андрій Пермяков:

- Моя дитина написала лист Миколаю, де попросила Миру для України, героїв ЛЕГО та картку пам'яті на 32 ГБ. Лего та картку пам'яті Миколай подарував, сподіваюсь, що і з миром не забариться. А ще Миколай дитячі книги нам приніс.

 

Власниця туристичної агенції "Каравела" Надія Бондарчук:

- У моїх дівчат є спеціальні червоні мішечки-черевички, які вони напередодні Дня Св. Миколая, ввечері вивішують на двері своїх кімнат. Зранку ж у цих черевичках вони щасливі знаходять свої подарунки! Маленька Ліза, як правило, іграшку. Старша дочка Аліна щось із прикрас чи косметики відповідно до віку... Ну, і солодощі, звичайно. Веселий ранок!

 

Керівник ансамблю сучасного танцю "Едельвейс" Валерія Супонькіна-Лагнюк:

- Миколайчик приніс Нікітці музичні навушники та різні дрібнички, а Полінка одержала книжечки та кофтинку. Обом по набору для творчості - "кінетичний пісок" . Коли дорослий син питає, чи здатна я його обманути, а потім перепитує про справжність "Миколайчика" і "Діда Мороза", то даю йому таку відповідь: "Миколайчик існує для тих, хто в нього вірить!" Ми віримо в дива. Отож, бажаємо у цей день, щоб Святий Миколай не приносив Вам різочок, щоб кожна дитина отримала подарунок і не залишилась без уваги.