Чи збулись новорічні бажання відомих рівнян?

Новорічна ніч – час, коли і дорослі, і діти загадують бажання та вірять, що вони обов'язково збудуться у наступному році. З дитинства ми віримо у казку, а у дорослому віці – маємо надії та сподівання, що у новому році справи підуть на краще. Журналіст сайту "ВСЕ" вирішила поцікавитись, чи здійснились мрії та бажання відомих рівнян, загадані у 2014 році.

Адміністратор Міського будинку культури Наталія Лозовська:

– У мене, як і у будь-якої мами, всі бажання новорічні, і не тільки, сходяться до одного – щоб були здорові мої дітки, щоб щодня у вухах лунав їхній сміх, серце тішилось від веселих оченят, а голова розколювалась від гучних веселощів. Тому можу стверджувати, що новорічні бажання ми виконали і перевиконали! І хоч цей рік був багатим на випробування, емоційно і фізично складним, щедрим на нові знайомства і болісні втрати, змінювались пріоритети і життєві цінності – мої святкові бажання залишаться стабільними!!! ...Хіба лише кожен з нас подумки побажає нашим українським малятам миру і спокою...

Рівненський фотограф Євген Фіщук:

– За цей рік збулись бажання, які я загадував, проте я думаю, що не лише завдяки тому, що вони були загадані у Новий рік. Вони стосувались змін світогляду, подорожей, це були нематеріальні речі. Я вважаю, що мрії повинні перетворюватись у цілі, і людина повинна робити певні кроки для втілення їх у життя.

Журналіст сайту "Голосно" Вікторія Мамотюк:

– Я не загадую бажань на Новий рік, а ставлю цілі. Так, я досягла того, до чого прагнула. Наприклад, я стала редактором сайту. Моя заробітна плата утричі більша, у порівнянні з минулим роком. Крім того, я кардинально змінила своє життя. Зараз я щаслива. Моє життя ще краще, ніж було. І буде кращим, ніж є.

Рівненський маркетолог Павло Алексєвич:

– Найбільше бажання було – реформи в країні. Якщо б воно здійснилось, то було би і здоров'я, і багатство, і злагода (зазвичай, ці речі найперші в рейтингу бажань). Поки що це бажання не збулось, але якісь зрушення вже помітні. Наступним бажанням було подорожувати, збулось на 100%, бо за рік був у Польщі, на Кіпрі та їздив у Вінницю. Не до кінця збулось бажання професійного росту: реалізував багато запланованого в компанії, де працюю, але в сфері маркетингового консалтингу рівненських компаній останнім часом активність менша. І це дуже дивує, бо коли ж, як не в кризу, варто починати думати про налагодження маркетингу.

Рівненська боксерка Іванна Крупеня:

– Одне із бажань, яке я загадала у 2014 році, – щоб в мене була можливість вивчити англійську мову. Сьогодні я в Канаді, що рік тому навіть уявити не могла. Взагалі цей рік став для мене переломним. Звісно, що не всі мрії та бажання здійснюються, але варто вірити та прикладати зусилля, і тоді точно буде результат.

Рівненська акторка Ніна Ніколаєва:

– Головні бажання цього року – бажання моїх дітей. Вони збувались, і це радує. Вони загадували машинки і конструктори від Миколая, здоров'я, ялинки на свято, також вони дуже хотіли поїхати літом машиною в Карпати. А моє головне бажання, щоб настав мир на Україні ще не збулось...

Громадський діяч Роман Яворський:

– Найбільшим бажанням для мене було створити команду, з якою можна було б реалізовувати цікаві та креативні проекти, а також проводити більше часу зі своєю родиною. Моєму синові Богданчику виповнився лише рік, а донечці Валерії минув чотирнадцятий. В цьому віці вони потребують максимальної уваги та батьківської любові. Проте цей рік виявився для мене дуже насиченим. Організував всеукраїнський тур єдності для гурту "Дзідзьо", в рамках якого ми відвідали 20 міст України із закликами до єдності та в підтримку української мови. Потім – всеукраїнський тур артистів з нагоди річниці музичного каналу "MusicBox". Зібралася високопрофесійна команда, яку я об'єднав в івент-агенцію "Мегаподія". А подорожі по Україні стали частиною життя, і часу на все інше було обмаль. У моменти, коли був далеко від рідних, сумував за ними та чекав тих хвилин, які можна провести разом. Ці миті приносять мені радість та ще більше зближують з рідними. Тож буденними вечорами та у вихідні намагаюся проводити час із близькими. Тоді робота і повсякдення відходять на другий план – ми просто радіємо один одному. Для моєї родини Новий рік – особливе свято, завжди проводимо його у вузькому сімейному колі. Кажуть, як рік зустрінеш, так його і проведеш. Планів у сфері на 2015 рік маю вдосталь. Однак родина в мене завжди буде на першому плані. Мої рідні – це моє натхнення, моє життя, тільки завдяки їм маю бажання творити.

Отож, любі наші читачі, сайт "ВСЕ" щиро бажає здійснення всіх ваших мрій, бажань та планів, і хай 2015 рік буде щасливим, сповненим нових вражень та нових досягнень.

Коментарі

Як ви можете знати тих людей, коли ВИ вперше на сайті ВСЕg

Я теж крім Мамотюк нікого не знаю... Хто ці рейтинги складає?

Крвм Мамотюк нікого не знаю))

кому вони відомі, ці рівняни?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.