Керівник апарату Рівнеоблради полетів у Берлін разом з Яценюком

Керівник апарату Рівненської обласної ради Василь Харчук подорожує в одному літаку з прем`єр-міністром Україна Арсенієм Яценюком. Фото з подорожі літаком економ-класу чиновник опублікував у своєму Facebook

- Сьогодні вилетів на декілька днів у Берлін. Xтось каже понти, але все-таки Арсеній Яценюк дотримується принципів проєвропейського лідера і користується рейсовими літаками економкласу. Принаймні, летіти одним бортом з прем"єром цікавіше)

Василь Харчук

Нагадаємо, що два роки тому під час візиту до Азербайджану та російського міста Астрахань голова Рівненської ОДА та мер Рівного разом із делегацію налітали чартерними рейсами суму в майже 100 тисяч доларів. Офіційно чиновники заявляють: платили з власної кишені, адже кошти на відрядження не передбачені. 

Ключові слова: 

Коментарі

ЗМИТИ ГАНЬБУ БЕЗ ПОКАЯННЯ НІКОМУ НЕ ДАНО!
покайтесь роскольники !!!

У Христа двоечники это есть отличники у диавола сатаны проклятого,
на какую милость можете распологать и надеяться теперь?
Худой христианин он такой же и гражданинЪ неправедный пусть еще делаетЪ неправду,
нечистый пусть еще скверниться, праведный да творит правд...еще и святый да освяща....

(откр. 22:11)

Чмо ти напідорене ...

Заплатим за квадратные метры в квартирах за газ,воду по рыночным ценам а еврейский будут летать по берлина и брать кредиты за которые расчитаемся землёй и своим рабским трудом

Правильно писати так:"Не вчіться від цього шобла такими швидкими темпапи країну грабувати"
Це шобло ще й янека по хаповитості переплюне,а казав що з ганьбою житти не буде.. Хунта...

Скоро на бочці з порохом(не вальцманом) будете літать! :)

" поучитись в цих людей, які намагаються зробити щось для країни."-ги-ги-ги:)))шо, в свято немає чим закусувати?:((((так, і ці дєятєлі до цього приклались:))

Вам би розуму поучитись в цих людей, які намагаються зробити щось для країни. Як можна в Святе Різдво матюкатись і вживати стільки негативних слів...до якої Європи з таким лексиконом ми з вами дійдем...починайте з себе і не завідуйте іншим...

Пішов той яйценюх і харчук вжопу і ті хто цих виродків захищає, вмийтесь їхньою жовчю!!!
Всякі підари вальцманів будуть захищати, чемодан в ротяку і зекен зе вйобен на землю обітованну !!!
Гниди!

варто спробувати вам дивитись на світ якось по - іншому і не бачити скрізь ворогів. вірити людям. так жити важче, але негативу менше))

м-да, проблема, звичайно, в мисленні людей. Якби вони не терпіли та не дивились на це викручування, а відразу притягали няшку Харчука за його польоти до хоча б податкової звітності - було б усе нормально,і всі б розуміли, звідки в нього кошти беруться. Чомусь американський конгресмен поза громадськістю не може й 10 центів профукати - а в нас профукуються 10 мільйонів, і нічого! А добресенькі й нескандальні коментатори ще й крисяться пухнастим рильцем, цитую: "Проблема в мисленні людей, не завідуйте!" На палю таких давно пора.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.