Журналісти рівненського сайту "ВСЕ" показали своїх чотирилапих друзів

Минулого року журналісти сайту "ВСЕ" розповіли читачам, якими казковими героями були на новорічних ранках у дитинстві. Сьогодні ж, коли навколо так мало позитивних і гарних новин, ми вирішили показати своїх домашніх улюбленців. Отож, про вусатих і хвостатих друзів журналістів сайту "ВСЕ" читайте далі.

 

Майже у всіх журналістів сайту "ВСЕ" вдома є домашні улюбленці, і переважають серед них особи жіночої статі. Ось такий цікавий збіг обставин.

 

Редактор сайту "ВСЕ" Олексій Кривошеєв  вдома має кицьку Пушинку:

- Її звати Пушинка. Привезена з маминого села. Колір чорно-рудий. Характер у кішки незалежний, хитрий і паскудний. Лагідна тільки тоді, коли їй щось треба. У всіх інших випадках: мала всіх наувазі. Феміністка, бо з усієї родини любить тільки дружину, бо вона її годує і дочку Дарину, бо вона її годує і дозволяє спати на ліжку. Найулюбленіше місце: навпроти грубки, сидіти і дивитись на вогонь. Ловить мишей, але задля розваги, а не для їжі. Здобич приносить нам. Хто знає, можливо, вона думає, що ми голодаємо, - розповідає Олексій.

Комерційний директор сайту "ВСЕ" Анна Радько розповіла про свого вусатого друга - чотирирічну собаку, породи цвергшнауцнера Джері:

- Ми довго обирали породу. Коли вибрали – не могли знайти її представників поблизу Рівного. Випадково, побачивши оголошення про сім маленьких карликових шнауцерів пішли подивитись задля гарного настрою. Джері якось відчула, що у нашій делегації приймає рішення мама і замість того, щоб гратись з іншими цуциками проявила дорослу поведінку. Джері весь час стримано сиділа поряд, неначе, приймаючи участь у розмові. Наприкінці вона вже сиділа в мами на руках. Ми не змогли залишитись до неї байдужими. Нам імпонував стриманий, не дуже грайливий характер цуцика. Собаки породи «цвергшнауцер» вважаються найменшими службовими собаками. Вони сміливі, розумні, уважні і насторожливі. Усі ці якості демонструє і наша Джері. Вона із задоволенням піддається дресируванню, хоча часом і проявляє неймовірну впертість. Улюблена розвага – пошук речей по запаху. Джері – чудовий друг і уважна нянька для дітей. Дуже серйозна з вигляду і весела у поведінці. Завжди тішить око перехожим. Люблю спостерігати як у пасмурні будні обличчя незнайомців освітлюються посмішкою коли вони бачать мою маленьку серйозну супутницю.

Журналіст Віта Рижук має чудового пекінеса Чапіка:

- Так склалося, що вже багато років живу окремо від батьків. Щоб не було сумно та одиноко - купила маленького пекінеса. Вже із перших днів "спільного" проживання зрозуміла, що цей маленький комочок шерсті - справжній шибеник. Адже сидіти на одному місці, або просто спати - не про мого хлопчика. Щоправда, радує одне - він зовсім невибагливий до їжі (і це мене дуже радувало). Їв всі фрукти, салати, дегустував мої перші кулінарні шедеври і навіть інколи дивував - міг випити пива, або шампанського. Однак, коли я змінила місце роботи, через напружений графік була змушена віддати Чапіка батькам. Майже цілодобові чергування під час революційних подій у країні забирали весь мій час, через що, не могла належним чином доглядати за тваринкою. Зараз бачуся із ним щоразу, коли приїжджаю до батьків у гості.
 

Журналіст Вікторія Ричко розповіла, що її кішка має "вредний" характер:

- Моя кішка Машка живе в мене вже 11 рік. Додому її принесла ще маленьким кількатижневим кошеням, відтоді вона й стала домашнім улюбленцем. Зараз Машка почувається повноцінною господинею вдома і якщо щось не по її, то демонструє характер. Мама жартує, що ми з нею одна одну варті, бо обоє "вредіни" і вибагливі. Не дивлячись на вже серйозний для кішки вік, Машка дуже активна і любить привертати до себе увагу, особливо мою. Якщо працюю за ноутбуком, їй обов'язково потрібно вмоститися між мною і ним, а ще краще на клавіатуру. А коли приходжу додому, то яка б не була година, вона завжди мене зустрічає своїм гучним "мяу-мяв". Ефектно це звучить вночі, коли так хочеться зайти тихо, щоб нікого не розбудити. Також Машка страшенно ревнує до хлопців, тому якщо в гості приходить хтось із друзів, то має пройти її фейс-контроль, інакше кішка демонструє свої кігіти. А взагалі вона рижа, пухнаста і майже безневинна :)

Журналіст Ольга Піхун також має кішку:

- Мою кицьку звати Бусінка, скорочено - Буся. Мені її подарували два роки тому. Любить тільки мене і на руки йде лише до "обраних", дуже відчуває енергетику людей. Іноді робить шкоду - коли їй не вистачає уваги починає перекидати, або їсти вазони, скидати з полиць невеликі предмети, ручку наприклад, і котити їх по всій квартирі. А взагалі дуже ласкава, муркотлива. Щодня в один той самий час чекає мене додому, а коли я приходжу пізніше починає дуже голосно мявкати, ніби жалітися і питати чому це я так довго. Також Буся дуже перебірлива у їжі, але з моїх рук їсть все підряд - оливки, диню, ананаси. Одного разу вона вистрибнула з вікна третього поверху, я вже думала, що більше її не побачу. Цілий ранок шукала її по цілому мікрорайоні, дуже хвилювалась, адже вона раніше ніколи не була на вулиці. Втративши всі надії її знайти пішла на роботу і через півгодини мені зателефонували і сказали, що вона лежить, "засмагає" під балконом, прямо там де і впала. Добре, що так закінчилась історія, тепер завжди закриваю всі вікна.

Журналіст Тамара Попова розповіла, що її котик сам обрав собі господарів:

- Барс, він же Бася вже відсвяткував своє чотириріччя. Чоловік йшов додому і зустрів цього дуже настирного котика на вулиці. У випадку із Барсом - це він обрав собі дім, а не ми його підібрали. Він біг за чоловіком і не втікав, коли він його проганяв. Шкода було кота, тож запросили його на вечерю, а він лишився і на сніданок... Чому назвали Барсом - тепер уже сказати не можу. Напевно тому, що він дуже "сніжний" Він дуже няшний, ми його обожнюємо. Харчами, як то кажуть, не перебирає. Головне, щоб їжа була у чужій тарілці - там Барсу завжди смачніше.

Журналіст Володимир Морозюк має хом'ячка, проте він такий маленький, що сфотографуватись з ним неможливо:

- Джунгарский хом'як, тішить своєю присутністю вже 2 роки. Полюбляє ласувати різними овочами, найулюбленіша страва - морква. Дуже не любить, коли її будять, за таке може і за пальця гризнути, і покричати. Недивлячись на те, що відїла собі добрячі щоки, вправно бігає в колесі, та і взагалі поводить себе досить жваво.

Журналіст Юрій Дюг також має хом'ячка:

- Хом'ячка звати Майстер Шифу. Мені його подарувала похресниця рік тому.  Їсть все, що йому дають. Дуже полюбляє агітаційні газети, які я йому стелю у клітці. Тому політики, робіть поменше неякісної агітації, щоб вона не потрапляла у клітку до мого хом'ячка. Бо зараз ваші портрети прикрашають не стіни державних закладів, а "какашкі" мого хом'яка. Я взагалі більше люблю котів, але вони живуть у батьків, бо в селі їм краще.

 

 

Коментарі

Той дюк взагалі ущербний тіп...

Бо зараз ваші портрети прикрашають не стіни державних закладів, а "какашкі" мого хом'яка.

як гарно і професійно - какашкі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.