Українка увійшла до трійки найгарніших жінок світу

Українка Діана Гаркуша отримала титул другої віце-міс в престижному конкурсі краси "Міс Всесвіт 2014". Про це повідомляє інтернет-сайт "ТаблоID".

Президент "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко-Раффін зауважила, що Діана блискуче виступила на конкурсі.

"Вона була в кроці від перемоги і корони "Міс Всесвіт" -2014, але у зв'язку з недосвідченістю і нервозністю, вона не так добре відповіла на перше запитання від членів журі. На другому запитанні вона вже серйозно реабілітувалася і зібралася, проявила патріотизм і зуміла своєю відповіддю привернути увагу світової громадськості до ситуації в Україні", - прокоментувала Ніколаєнко

Друга "Віце Міс Всесвіт"- це чудовий результат для нас, і ми пишаємося нашою Діаною і нашою країною. В такий складний і не конкурсний час для всіх нас, ми це заслужили", - заявила президент конкурсу "Міс Україна-Всесвіт".

Президент "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко-Раффін зауважила, що Діана блискуче виступила на конкурсі.

"Вона була в кроці від перемоги і корони "Міс Всесвіт" -2014, але у зв'язку з недосвідченістю і нервозністю, вона не так добре відповіла на перше запитання від членів журі. На другому запитанні вона вже серйозно реабілітувалася і зібралася, проявила патріотизм і зуміла своєю відповіддю привернути увагу світової громадськості до ситуації в Україні", - прокоментувала Раффін. 

Корона "Міс Всесвіт 2014" дісталася 22-річній колумбіці Пауліні Вега. Також до 5-ки фіналісток потрапили дівчата з Нідерландів, Ямайки та США.

Нагадаємо, торік українська учасниця конкурсу Ольга Стороженко увійшла лише до десятки найкращих.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.