Волинський хор нагадав рівнянам про культурну спадщину

У понеділок ввечері біля входу в Рівненський облмуздрамтеатр вишикувалась черга.  В самому залі - ніде яблуку було впасти, а кількість охочих потрапити на концерт Волинського народного хору не зменшувалася.  Такий ажіотаж пояснити легко. Адже на сцені виступатиме душа та голос Волині з різдвяною програмою - «Щедрівочка щедрувала».

Ще до моменту, коли хор почав співати, зал вже був зачарований. На сцені перед глядачами у національних костюмах стояли красиві жінки - українки, а поряд з ними в шароварах - справжні козаки.

Коли  зі сцени почали звучати перші мелодії, зал завмер в очікуванні грандіозного концерту. Забігаючи наперед, скажу, що незадоволених в залі після концерту не залишилось.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному виступив унікальний танцюючий хор

Після кожної композиції глядачі віддячували гучними оплесками та завмирали в очікуванні того, що ще приготували організатори всім присутнім.

Відтак, для виконання двох щедрівок на сцену вийшов  художній керівник та головний диригент Державного академічного Волинського народного хору, заслужений діяч мистецтв України, ОлександрСтадник .

 

Державний академічний Волинський народний хор  - це українська пісня, танець та інструментальна музика, сплетені у барвистий вінок вокально-хореографічних композицій, жанрових сцен, етнографічних картин.

Сьогодні, надзвичайно важливо відроджувати національну культуру України та пам'ятати про українські традиції.

Не тільки голосистими хористами милувалися присутні.  У чудовому виконанні на сцені були представлені і народні танці 
 

Не обійшлося  і без жартів. Учасники колективу прямо на сцені влаштували перформанс з перевдяганням.

Всі виступи колективів супроводжував оркестр, і вже під кінець заходу учасники оркестру підійшли ближче до глядачів  та продемонстрували свої унікальні інструменти.

Останню за цей вечір щедрівку "Нова радість стала" зал виконував в унісон з артистами та стоячи.

Пропонуємо переглянути ще відео, та декілька фото. 
 

Нагадаємо, Волинський хор приїхав до Рівного на запрошення громадського діяча, керівника івент-агенції "Мегаподія" Романа Яворського.

Довідка:

Державний академічний Волинський народний хор — професійний мистецький колектив, заснований в 1978 році в місті Луцьк Волинської області. Одним із організаторів та першим художнім керівником хору був народний артист України композитор Анатолій Пашкевич. З 1989 по 1993 рік колектив очолював відомий балетмейстер, заслужений артист України Анатолій Іванов. З 1989 року головним диригентом, а з 1993 року і художнім керівником Волинського народного хору є заслужений діяч мистецтв України Олександр Олександрович Стадник.

Колектив на сьогоднішній день налічує майже 80 чоловік артистичного складу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.