Грузинські артисти "закосили" у Рівному під українців

Це був один з тих небагатьох вечорів, коли я ненавидів свою роботу. У рівненському драмтеатрі виступав національний балет Грузії "Сухішвілі". Насолодитись шаленою енергетикою горців заважала дилема: як передати вам хоча б відсоток з потоку тих емоцій, які струмили зі сцени театру? Фото і текст тут не підходять. Тому ці журналістські інструменти використовуватиму мінімально. Основний упор робитиму на відео. Але про все по порядку...

 Цього дня у Рівному балет "Сухішвілі" давав відразу два концерти. Вже за півгодини до початку першого виступу перед Рівненським драмтеатром вишикувалась чимала черга.

У фойє театру глядачі могли продегустувати грузинський коньяк та ігристе вино. Бажаючих е бракувало.

Попри високу вартість квитка у залі був повний аншлаг. Ціна квитка від 200 до 550 гривень не зупинили бажаючий рівнян відчути шалену енергетику горців. І це попри те, що грузинський бален гастролює в обласному центрі вже не вперше.

Серед глядачів вистачало відомих у Рівному людей. Так у так званій "директорській ложі" можна було побачити екс-начальника обласного управління освіти Івана Вєтрова...

...підприємся, власника диско-бару "Стадіо" Сергія Понурко...

... підприємця Людмилу Корницьку...

... журналістку, власкора телеканалу "112" Ольгу Ільчук (друга праворуч)...

...нещодавню гостю пограми "Віч-на-віч" на сайті "ВСЕ", актрису Рівненського драмтеатру Юлію Крет...

...екс-начальник Головного управління фінансів Рівненської облдержадміністрації Людмила Кушнер, привела на концерт онука...

...дочка відомого поета і барда Олександра Смика, Ірина Парай прийшла на концерт з сім'єю.

Концерт розпочався з романтичних національних танців Грузії: любов, романтика, пристрасть...

Балет "Сухішвілі" був організований ще у далекому 1945 році. Першими його керівниками були Ніна Рамішвлі та Ілья Сухішвілі.

Нині національним балетом грузинського танцю "Сухішвілі" керують онуки засновників колективу - Ніно та Ілья Сухішвілі (молодший).

Рівняни стали свідками справжньої танцювальноїі вистави. Номери змінювали один одного граючись емоціями глядачів і наповнюючи залу ритмати кавказьких гір.

Кілька разів грузини викликали шквал емоцій звертаючись до патріотизму українських глядачів. Вперше: вйшовши на сцену з прапором України...

Вдруге: станцювавши український народний танець в українських національних костюмах. Щоправда навіть у вишиванках і шароварах темперамент горців не вдалось заховати. Танцювальний номер все ж вийшов з грузинським колоритом.

І все ж найбільше емоцій викликали саме виступи з неповторною грузинською колористикою. Сповнені вишуканості, романтики і гордості горців.

Ви можете звинувачувати мене в надмірній пафосності і заангажованості. Що ж, мені й справді подобається грузинська культура. Мені інколи здається, що у нас з грузинами є щось спільне на енетичному рівні. І точно є багато спільного в нашій новітній історії. Цей момент теж відіграв певну роль в сприйнятті публікою виступу артистів.

В деякі моменти в залі панувала повна тиша, а глядачі затамувавши подих спостерігали за тим, що відбувається на сцені.

Та найбільший шквал емоцій рівненських глядачів викликав танець з кинжалами. Звісно артисти балету перш за все танцори. Але вправне володіння холодно зброєю не залишало сунівів: в кожному з них живе справжній воїн.

По завершенню двхгодинного концерту рівненські глядачі довго аплодували грузинським артистам стоячи. І скажу чесно: є за що. Одного не розумію.Цього дня балет "Сухішвілі" дава у Рівном два концерти (на 16:00 та 19:00): звідки у артистів стільки енергії та сил? Адже викладались вони на повну. Хоча...гаряча рузинська кров)))

На завершення дозволю собі дати вам пораду: якщо ви ще не бачили виступу грузинського національного балету "Сухішвілі" - обов'язково йдіть на концерт, коли вони приїдуть у Рівне наступного разую

Коментарі

На фото можна помітити чинуш, які отртмують бюджетну зарплату, а сидять зовсім не на бюджетних місцях.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.