Фотоспогади рівнян про Скрябіна у соцмережах

Жахлива звістка про ДТП, у якій загинув Кузьма Скрябін, збентежила всю країну. Багато хто сподівався, що це виявиться неправдою. Та вже через деякий час в соцмережах почали з’являтися фото автомобіля і відео з місця події. Стало зрозуміло, що як би болісно це не було, але 2 лютого приблизно о 8:20 ранку поблизу села Лозоватка (Криворізький район Дніпропетровської області) Кузьма Скрябін загинув…

Андрій Кузьменко, був щирим українцем, його пісні - життєві та наповнені змістом.  У своїх творах він легко та саркастично висміював хлопців-олігархів, маршрутки, як собачі будки, та жіночу зраду. Його харизматичність дозволяла поєднувати комедію з серйозними, глибокими темами. Кузьма Скрябін закликав змінювати щось у своїй голові, та наголошував – "Ти-сам собі країна". Про таких, як він, кажуть "людина з народу". Напевно, саме тому його пісні так глибоко запали нам в серця. Мабуть, багато хто гортав фотоальбом під "Старі фотографії", згадував останній шкільний вечір із однокласниками під пісню "Випускний", вітав маму, доки з радіо лунало "Мам,ти мене вибач що я став дорослим...". А бо ж хто не згадував про свої подорожі, наспівуючи "Місця щасливих людей"? Ще дуже довго можна продовжувати цей список, тим більше, напевно, не знайдеться українця,  в якого не було б улюбленої пісні з репертуару "Скрябін".

​На всіх концертах, фестивалях, та і  в повсякденному житті він завжди мило посміхався. Не зважаючи ні на втому, ні на якісь інші фактори. Всі пам’ятатимуть Андрія як добру, привітну людину, яка після навіть короткочасного, миттєвого знайомства ставала тобі неначе рідною.

Тому рівняни публікують світлини з Андрієм у соцмережах.

Володимир Загиней, учасник рівненського гурту «OT VINTA»  (козобас, бек-вокал)
Вічна пам'ять світлому та вічно позитивному...(((

Вікторія Дембіцька, директор "Панна"

Неймовірно приємні спогади!!! Як шкода, більше цього не буде....Але залишаться "Старі фотографії'.....Старі фотографії на стіл розкладу.....

Роман Яворський, директор "Мегаподії"

Дядько Пол, журналіст

Чомусь найкращі йдуть рано. Один із небагатьох співаків, у піснях якого не просто був сенс - там була життєва мудрість. 
Сподіваюсь, ти потрапив у місце щасливих людей... 
rip

Ольга Піхун, журналіст сайту "ВСЕ"

З нетерпінням чекала його концерту в Рівному... сьогодні ж його пісні набули іншого змісту...Немає слів.
R.I.P
.

Володимир Морозюк, "Типове Рівне "

2011 рік. Запоріжжя.
Він так щиро радів, що ми з Рівного так далеко їхали..

Анастасія Конарська

Сказать, что я в шоке и не могу поверить в случившееся - ниче не сказать. Такие люди попросту не уходят, они не могут уйти, так как их музыка всегда будет звучать в сердцах слушателей, близких, знакомых, колег...#RIPКузьма.

Олександр Фокус, діджей

Вічна та світла память такій чудовій людині , шкода , дуже шкода , і дуже сумно що так швидко закінчилось життя ...
спочивай з миром

Ірина Онищук, гімнастка

Він залишиться назавжди в нашому серці. Вічна пам'ять

Сергій Подолін

На концерті Iron Maiden у Варшаві 2008рік.

Колектив "Радіо Трек" Старі фотографії... (12'1997)

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.