Тисячі слів скорботи: рівняни несуть квіти та свічки у пам’ять про загиблого Кузьму Скрябіна. ФОТО+ВІДЕО

Декілька тисяч рівнян зібралися у центрі Рівного, аби вшанувати пам'ять відомого музиканта Андрія Кузьменка, який загинув сьогодні вранці в ДТП на Дніпропетровщині. Біля пам'ятника Тарасові Шевченку розмістили фото загиблого Кузьми, куди люди несуть квіти, свічки та фотографії улюбленого співака. У багатьох на очах - сльози, люди по декілька хвилин зупиняються біля світлини Андрія, говорять побажання та запалюють лампадки.

Координатори вечора пам'яті говорять, що збиралися спонтанно, домовлялися у соцмережах, однак дуже багато людей відгукнулося, інші ж обіцяли прийти на майдан після завершення робочого дня.

- Сьогодні близько десятої ранку з'явилися перші повідомлення про смерть Кузьми. Це біль та шок. Здавалося б, ми всі загартовані, більше року боремося із ворогом, переживаємо смерті наших братів на сході. Це важко. Але смерть людини, яка єднає всю Україну, яка текстами пісень торкається душі кожного – це нестерпний біль. Андрій Кузьменко відправився відразу із концерту просто на небо. Приємно бачити стільки рівнян, які прийшли сюди. Кожен розуміє, що сьогодні померла частинка України. Але він не помер у наших серцях, тому давайте пам'янемо його хвилиною мовчання…, - такими словами відкрив поминальний вечір MC Gonibez.

Люди розташувалися по всьому майдані Незалежності, вони співали пісні  гурту «Скрябін». Над головами в присутніх -  його великий портрет. Міліція не перешкоджає присутнім, чергують лікарі.

Вже декілька годин поспіль у центрі міста лунають улюблені і такі рідні пісні. Тим, хто підійшов до портрета Андрія, важко стримувати біль та сльози.

Це горе, яке зачепило серце кожного. Жаль з приводу загибелі Кузьменка висловив сьогодні і президент України Петро Порошенко.

«Сьогодні загинув Андрій Кузьменко… Жаль кожного, хто гине, але разом з Кузьмою ми ніби втратили частинку серця», - написав він у Твіттері.

Похорон музиканта Андрія Кузьменка, швидше за все, відбудеться на Львівщині — на батьківщині музиканта, де досі живуть його батьки. Повідомляє "uazmi.org".

Нагадаємо, Кузьма Скрябін (справжнє ім’я Андрій Кузьменко) - український співак, письменник, телеведучий, продюсер, актор, лідер гурту “Скрябін”. Народився 17 серпня 1968 року в місті Самбір Львівської області. Історія його життя тісно пов’язана з гуртом “Скрябін”, який виник 1989 року. Склад його неодноразово змінювався, єдиним постійним учасником колективу лишався Андрій “Кузьма”.

Альбом “Птахи” був першою роботою, що принесла гуртові популярність у всій Україні. З тих пір популярність лише зростала. Приблизно з 2003 року Кузьменко починає кар’єру телеведучого. Працює як ведучий програми “Шанс” і “Шиканемо” разом зі співачкою Наталкою Могилевською.

У 2006 році Кузьменко проявляє себе як талановитий письменник. Він видав книгу-автобіографію “Я, Побєда і Берлін”. Вона мала шалену популярність, кілька разів перевидавалась.

Проявив він себе і як успішний продюсер. 2009 року створив гурт “Пающіє труси”, допоміг здобути популярність гурту “Дзідзьо”.

Пропонуємо також Вашій увазі світлини із поминального вечора.

Коментарі

Пам'ятi Кузьми Скрябiна присвячуеться

Тебе ми не забудемо нi в день та не вi снi.
За образ благотворний ми дякуем Тобi
за слово рiзке, точне, за усмiшку ясну,
за пiснi, що у сердцi пробуджують весну.
За те, що iскру Божу зумив Ти зберегти,
та легко и так гiдно по миру пронести.

В життi Ти нiсся стрiмко, та часто без гальмiв
i саме так як жив - Ти смерть свою зустрiв.

Кiнець свого сюжету Ти сам намалював.
Та боляче нестерпно що рано вiн настав!

I ще лютiшою здаеться нам зима,
бо йде вiд нас улюбленець Кузьма...

Свiтлiй Людинi – свiтла пам'ять та вiчний спокiй...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.