Рівненський волонтер назвав доньку на честь перемоги над Росією

Полку рівненських волонтерів прибуло. У волонтера та журналіста Юрія Дюга цього понеділка народилась донечка Ніка. Чоловік зізнається, що дитину назвали на честь майбутньої перемоги над російськими окупантами. Про це він написав на Facebook:

- Війна триває, але так сталось, що я здобув свою маленьку, але дуже важливу перемогу. Точніше у мене тепер своя покровительниця успішних починань – маленька Ніка. 

Юрій Дюг та Марина Фурс
Робочий тиждень у мене розпочався о 6:15 у Рівненському обласному перинатальному центрі. Моя розумниця дружина Marina Furs саме в призначений лікарями термін вирішила – пора народжувати. Чи то донечка вирішила? Тож посеред ночі на понеділок ми вже були в медичному закладі. Заздалегідь чітко знав, що буду присутнім при пологах від початку і до кінця. Не дарма мене Юрій Поліщук на бійця-рятувальника тренував. щоб я боявся якихось пологів? Пфф! Це по-перше. По-друге, я знав, що пологи прийматиме кваліфікований лікар Олександр Харитонов. Тому переживати не було чому. Вибачте, але всі чоловіки, які вважають що їм не місце родзалі, - ви дурні. Ніяких жахливих картин там немає, - все як книжка пише. Навпаки я бачив набагато більше всього ніж, дружина. Насправді підтримка чоловіка, який не хвилюється, всю ніч травить анекдоти, подає що потрібно, підтримує, а іноді жандармом змушує виконувати всі настанови – дуже потрібна. Ти береш на себе всю оргроботу, а жінка зосереджується тільки на народженні маляти. Ми таким тандемом без криків впоралися за 6 годин, що дуже швидко як для перших пологів. Немала заслуга всьому і професійної команди лікарів та акушерів. Хоч в ту ніч вони прийняли більше 10 пологів і потомились, але спрацювали на відмінно. Ну і Харитонову оплески. Якщо раніше, я чув що це толковий лікар, то зараз знаю це з власного досвіду. Дівчата, якщо ви хочете народжувати у найкращого лікаря області – ви знаєте до кого записуватися в чергу. Приємно здивувала і робота перинатального центру. У головлікаря Вікторії Єнікєєвої вся система організована чітко. Лікарі, знають свій сектор роботи, ввічливі і турботливі, чистота вражає. Не дарма центр вважають одним з кращих в Україні. 


А дівчинку ми назвали Ніка – грецька богиня звитяги та перемоги. Ім'я обрали ще кілька місяців тому. А хіба могло бути інакше, коли всю вагітність майбутній татусь думав лише про одне – перемогу на російськими окупантами. Такий він волонтерський діагноз. А вже за дві години після народження дитини в холі перинатального чатували військові. Перед терміновою відправкою в АТО, я мав віддати їм декілька маленьких, але необхідних речей. В переддень домовились передати їх о 8 ранку. Щоб не підводити хлопців – довелось брати все з собою в пологовий. Так що Ніка вже з перших годин життя включилась в волонтерське забезпечення Збройний сил України! Все буде добре! Перемога з нами!

Ключові слова: