Російський рокер із Рівного постібався над війною

Як повідомляли раніше ЗМІ, рівненського музиканта, який вже багато років виступає у Росії, мобілізували до лав Збройних сил України. Андрій Мартиненко, котрий грає в гурті "Корозія металу", нібито мав служити у полку "Азов". Однак, як виявилося згодом, ця інформація -  чергова вигадка російської пропаганди, телеканалу "Life News". Більше того - жарт самих музикантів.

Музикант рівненського гурту "The Crabs" Дмитро Яремчук розповів на своїй сторінці "ВКонтакті", що інформація про те, що барабанщик російського гурту "Корозія металу", уродженець Рівного Андрій Мартиненко (Танцор) йде добровольцем на фронт – це жарт самого музиканта і лідера "Корозії металу" Сергія Троїцького (Паук).

"Колишній барабанщик The Crabs ( хоча в нас не буває колишніх) Андрій Мартиненков попав у новини Life News. Дуже ржачно. Паук наганяє, як завжди. Та його гони москалі сприймають серйозно",. – написав Дмитро Яремчук.

У сюжеті російського телеканалу "Life News" повідомили, що барабанщика російської рок-групи "Корозія металу" мобілізували в полк "Азов", коли він приїхав у Рівне навідати рідних.

Сам же колись рівненський, а тепер російський барабанщик Андрій Мартиненко пояснив, що це був "просто прикол", і воювати він не збирається. А те, що відбувається на Донбасі, назвав "братовбивчою війною".

"Ну що, панове, прикололись, дуже за вас радий!!! Тим не менше ніхто нікуди не їхав, я чудовим чином знаходжусь там, де й знаходився, брати участь у братовбивчій війні звістно я не збирався і ні в якому разі не збираюсь взагалі, ну а психічний стан мністра контркультури Російської Імперії всім давно відомий!!! Служити я краще продовжу на музичному фронті радуючи вас всіх важким музоном та долбіловом в металопласт у складі різних гуртів Крюгер і т.д. Дякую за увагу!!!"– написав на своїй сторінці у соціальній мережі "ВКонтакті" Андрій Мартиненко.

Телеканал "Life News" відомий своїми фантастичними історіями про розіп’ятих немовлят та рабів для бійців Національної гвардії. Цього разу російські пропагандисти "мобілізували" в армію вже музиканта. Щоправда, дивна позиція й самих музикантів, котрі вважають за нормальне стібатись над темою війни у той час, як люди гинуть у боях із проросійськими бойовиками та російськими найманцями.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.