Рівненська область стала підрозділом проекту "Студії Квартал-95"

КВН - програма, яка біля екранів телевізорів збирала мільйони українців, а у залах - тисячі глядачів. Однак вже у 2010 році по завершенню сезону Вищої Української ліги КВН під патронатом Олександра Маслякова багато талановитих українських гравців раз і назавжди втратили можливість потрапити на телевізійний екран. Причиною стало те, що компанія "АМіК" забажала за свій проект великих коштів, яких не було в жодного українського телеканалу. Як результат, телеканали звернулися до творчих людей, зокрема до "Студії Квартал-95", аби ті придумали інший проект, який би не пов'язували з брендом КВНу. Пришвидшили роботу над цим події, які відбувалися в Україні минулоріч. 

Екс-КВНники не змусили довго чекати. Продакшн "Студія Квартал-95" разом із телеканалом "1+1" розпочали роботу над проектом "Ліга сміху". За словами Володимира Зеленського, проект позиціонується як перший чемпіонат України з гумору, який охопить усі найбільші міста країни та закладе основи нового молодіжного руху. 

Вже у листопаді 2014 року на каналі "1+1" та його медіа-платформах розмістили інформацію про проведення в Одесі першого Всеукраїнського фестивалю "Ліга сміху". Відразу після анонсування в інтернеті понад 280 колективів подали заявки на участь. Умови можна переглянути ТУТ.

А наприкінці січня - на початку лютого цього року в Одесі відбувся перший Всеукраїнський фестиваль "Ліги сміху", куди запросили 143 молодіжні гумористичні колективи. Це були як команди КВН, так і молодіжні театри та окремі виконавці. Від нашої області участь у фестивалі взяло три команди:"Санта-Барбара", "Молодіжна збірна Рівного" та збірна команда Рівного і Полтави "Манхеттен".

- Фестиваль "Ліга сміху" проходив у декілька турів. У першому всі команди презентували редакторам свої виступи в довільній формі.У другий тур відібрали 41 колектив. .там учасники виступали у повному форматі. До речі, до другого туру потрапили два наші колективи "Санта-Барбара" та "Манхеттен", - розповів начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський. - По завершенню другого туру організатори проекту визначили 17 команд, які взяли участь у телевізійній зйомці гала-концерту фестивалю. Приємно, що серед них була і рівненська команда "Манхеттен". Фестиваль проходив упродовж 8 днів. Із нашими командами увесь час був присутній голова правління молодіжної громадської організації КВН Рівненщини Юрій Ліпський.

Фото взяте із персональної сторінки Юрія Ліпського у соцмережі "Вконтакті"

Розповів про свої враження від участі у Фестивалі "Ліга Сміху" учасник збірної команди Рівного та Полтави "Манхетен" Андрій Янчишин. За словами хлопця, це щось нове та не схоже на формат КВНу. За командами увесь час стежать камери. 

- Коли ми грали в КВН, нас знімали лише на сцені. Априїхавши на фестиваль, нас упродовж дня знімали три групи операторів: на бекстейджі, на самій програмі, а ще робили загальні лайф-нарізки. І коли ми пройшли 2 тури та поїхали на першу зйомку, зрозуміли, що формат повністю змінився. І це далеко не формат КВН, - пригадує учасник Андрій Янчишин. - Загалом фестиваль надзвичайно сподобався. Це саме те, чого хотіли всі українські КВН-команди. Тепер у нас буде свій фестиваль, який має Росія у місті Сочі.

За словами рівнянина, на дійстві були присутні всі зірки українського гумору, і ніхто із них не вмикав "зіркову хворобу". Особливо приємно нашій команді було спілкуватися із тренером Потапом.

Впродовж фестивалю, який тривав вісім днів, зірковим тренером збірної команди Рівного та Полтави "Манхетен" став шоу-мен Сергій Сивохо.

 

На фото: тренери "Ліги Сміху". Серед них мав бути і покійний Кузьма Скрябін. У зв'язку з його трагічною загибеллю тренером став Юрій Горбунов.

До слова, нашу рівненську команду полюбили не лише судді, а й глядачі, які активно стежили за перебігом подій в офіційних групах у соцмережах. 

Фото взяте із офіційної групи "Ліги сміху" у соцмережі Вконтакті

Окрім того, за ідеєю "Студії Квартал-95" в Україні запроваджується мережа 5 центрів "Ліги сміху". Там працюватимуть відомі зіркові тренери, які готуватимуть до змагань. Один із таких центрів буде й у Рівному.

- Організатори "Ліги" запросили представників усіх регіонів країни, щоб обговорити створення 5 центрів "Ліги Сміху". Зе результатами обговорення, вийшло так:  "Ліга Сміху – Північ" у Києві, "Ліга Сміху–Південь" у Одесі, "Ліга Сміху – Схід" у Харкові, "Ліга Сміху – Центр"  у Дніпропетровську і "Ліга Сміху – Захід" у Рівному). За ними закріплені інспектори (члени команди "Студія Квартал-95"). Хто буде інспектувати "Лігу Сміху -Захід", поки що не відомо, обіцяють до 15 лютого вирішити, - розповідає голова правління молодіжної громадської організації КВН Рівненщини Юрій Ліпський.

Тим часом оргкомітет висунув вимогу, щоб до "Ліги Сміху - Захід "потрапило не більше 24 команд, але і не менше 18. Схема сезону буде такою: 3 гри в 1/8 фіналу, 3 гри в 1/4 фіналу,  півфінал і фінал. Також у "Лізі" будуть редактори. Один із них – Аркадій Яченко (у КВНі має прізвисько Дєд), другого  оргкомітет призначить до 15 лютого. Старт сезону "Ліга Сміху - Захід" запланований на 29 березня, до 15 березня триває реєстрація учасників. 

Загалом у рамках проведення "Ліги сміху" будуть нові конкурси. Сама ж схема сезону схожа до ігор КВН. Переможець "Ліги сміху – Захід" отримає грошову винагороду та наступного року візьме участь у фестивалі "Ліга Сміху" в Одесі з 2 туру. Також переможець зможе перейняти досвід у майстрів гумору "Студії Квартал-95".

Коментарі

Все таки какой этот Боб мерзкий тип.От одного вида блевать охота.Гандон еще тот!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.