Як можна “купити” кохання рівнян?

На яку романтику здатен актор Станіслав Лозовський? Чим можна привернути увагу юриста Ліани Діновської? Кому належить серце активіста Олександра Зайчука? Що вважає найсексуальнішим у чоловіках журналістка Ольга Радянська? Чому не говорить про кохання активіст Дмитро Якимець? Чим можна підкупити водія голови облради Михайла Михайлова? Що підкорило серце журналіста Дмитра Леонтіюка? Відверті відповіді на ці та інші запитання знає журналіст сайту “ВСЕ”.

 

Активіст Олександр Зайчук: “Моє серце вже давно підкорили”

- Моє серце вже давно підкорила дружина. А взагалі зробити це можна добрими, щирими та безкорисливими вчинками, які привертають увагу. Щодо романтики, то я часто влаштовую маленькі сюрпризи дружині, не обов'язково до якогось свята, а просто без приводу. Весною люблю дарувати їй перші квіти, намагаюся роботи несподівані подарунки. А одного разу, коли піднімався на вершину Ельбрус, на висоті 3 тисячі метрів написав, що її кохаю і пам'ятаю про неї. Адже вважаю, що жінкам потрібно робити приємне постійно, а не лише на День закоханих. Взагалі у нас із дружиною цікава історія знайомства. Я з тих людей, хто ще вірить у кохання з першого погляду. Ми з моєю майбутньою дружиною зусрілися у потязі, і я закохався з першого погляду. А через декілька днів сказав їй, що хочу познайомитися з її батьками. Оскільки я військовий, мені тоді дали лише два вихідні дні. Приїхавши вгості до батьків майбутньої дружини, повідомив, що хочу одружитися на їх доньці, а вже потім сказав про це їй. Через три місяці ми одружилися і живемо разом вже 12 років. 

Журналіст Дмитро Леонтіюк: “Моє серце підкорили щирою посмішкою”

- Підкорити моє серце вдалося просто щирою посмішкою. Якось не "ведусь" на всіляку "трендову" єресь із шампанським, свічками та іншими модними прибамбасами. Інша справа - душевне тепло і справжнє щастя. Ось якщо є тепло і щастя - значить все добре. Якщо ні - щось не так. Найромантичніше, що зі мною сталось, це те, що у мене з'явилась в житті особлива людина, яка зуміла підкорити просто посмішкою і обдарувати щастям. Якщо говорити про якісь вчинки, то, напевно, це подарунок на день народження - кава з молоком і баночка з малесенькими записками, наприклад, як на цьому фото.

Юрист Ліана Діновська: “Мене можна підкорити квітами”

- Мене, як i кожну жiнку, можна пiдкорити квiтами, принаймнi, привернути мою увагу. Я пам'ятаю усi розкішні букети, якi отримувала у своєму життi. Дякувати Богу, їх було чимало. Один із них, величезний букет червоних троянд, мені принесли пiд дверi вiд незнайомого чоловiка. До сьогоднi не знаю, хто це був. Але менi було дуже приємно. I це запам'яталось. Але, звичайно, найдiєвіший спосiб - це сповненi коханням очi. Вони можуть замiнити тисячi вiршiв, прочитаних пiд мiсячним сяйвом, чи десятки присвячених пiсень та коштовних подарунків. Очi, якi дивляться на тебе з любов'ю, - це найцiннiше i найсправжнiше.

Актор Рівненського драмтеатру Станіслав Лозовський: “Якщо люди люблять один одного, то навіть миття посуду — романтика”

- Романтичний вчинок чи ні, в першу чергу, залежить від нашого погляду на ці речі. Я вважаю, що коли люди люблять один одного, то навіть миття посуду може сповнюватись для них романтичними фарбами. Якщо добре вам обом, то це вже романтика!

Журналістка Ольга Радянська: “Розум — це найсексуальніше, що є в чоловіка”

- Із Днем закоханих у мене специфічні стосунки, адже я ніколи в житті його не святкувала. Спочатку це не було заведено (хіба що в школі «валентинки» отримувала і сама їх писала), а потім просто жодного разу не склалося. У мене день народження саме у переддень 14 лютого. Тому всі подарунки і сюрпризи зазвичай отримую днем раніше. Найбільшою приємністю, зрозуміло, є квіти. Особливо тюльпани, коли на вулиці мороз. Наприклад, якось на день народження я отримала цілий оберемок різнокольорових тюльпанів від чоловіка. У такій кількості я їх хіба що у магазині бачила! Проте такою сентиментальною я стала тільки зараз. Колись, у студентські роки, на березі моря, коли сідало сонце, хлопчина читав мені дуже гарні вірші. А мені було так байдуже і нудно, що я не знала, як швидше втекти кудись … Щодо того, як підкорити моє серце... Вочевидь, уже ніяк. Воно давно цілком належить моєму чоловіку. Він зробив неймовірно романтичне освідчення, на даху багатоповерхівки. Підлаштував так, щоб я прийшла на фотосесію. І тут я, нічого не підозрюючи, бачу, як з’являється він, при повному параді – у костюмі з краваткою, квітами і обручкою. Тепер наша романтика більше проявляється у побуті. А на згадку маємо теплі знімки від Андрія Звиника. Мою увагу, напевно, можна привернути хорошим, доречним і гострим жартом, адже розум — це найсексуальніше, що є в чоловіка.

Водій голови облради Михайло Михайлов: “ Моє серце можна підкорити добрими та щирими вчинками”

- Якщо бути відвертим, то я не романтик. Моє серце можна підкорити добрими та щирими вчинками, а взагалі по життю я людина взаємна, намагаюся ставитися до людей на порядок краще, ніж вони до мене!

Активіст Дмитро Якимець: "Романтика — це доволі сокровенні речі”

- Я в душі романтик, але то доволі сокровенні речі, про які я не хотів би говорити на широкий загал. Одне я знаю точно: кохання - це те, без чого наш світ вже давно зник би.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.