Нардеп із Рівненщини обізвав активістів «чмошниками», а син розповів, як «хєрячить» на сході

Лідер "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко живе "по-новому". Столичні активісти громадського руху "БЕЗ парканів" відшукали будинок сім'ї Луценків. Журналісти спробували з'ясувати, кому належить таємничий маєток, і за чиї кошти депутати його придбали. Проте спроба активістів поспілкуватися з господарями завершилася невдало. Дружина Луценка Ірина заявила, що це нібито не її будинок, і запросила прийти до неї на Старонаводницьку, де вона начебто проживає. Однак коли активісти завітали до родини Луценків вдруге, Юрій Луценко відмовився їх впускати на подвір'я та обізвав, а його син Олександр розповів, як "хєрячить" та воює на сході.

Журналісти громадського руху "БЕЗ парканів" вирішили завітати до маєтку Луценків та ще раз продемонструвати на всю країну гостинність і щирість нардепів із Рівненщини. Там їх люб'язно зустріла дружина Юрія Луценка Ірина . Жінка без конфлікту та підвищених тонів попросила журналістів зателефонувати їй згодом, коли вона повернеться з-за кордону, та обумовити дату "гостин".

Отож, отримавши попереднє запрошення від Ірини Луценко, активісти декілька разів намагалися додзвонитися до народного депутата, однак слухавку жінка так і не взяла. Останнім нічого не залишалося, як просто взяти речі та самим поїхати на "гостини". За традиціями проекту "БЕЗ парканів", хлопці взяли з собою хліб (як заведено у справжніх українців) та відеокамеру. Нагадаємо, головна мета проекту - продемонструвати всім глядачам, що наші політики не ховаються за парканами та завжди раді гостям.

Як розповідають у своєму відео журналісти, ще перед в'їздом до будинку їх зупинила охорона, мовляв, їм заборонено пускати будь-кого до будинку Луценків. Однак довго не слухаючи "байки" охорони, хлопці залишили автомобіль і направилися до будинку Луценків. Підійшовши, подзвонили у домофон:

- Ми до родини Луценків!

- Ми Вас не кликали! - зазначив чоловік по інший бік домофону.

- Судячи з голосу, Ви, здається, Юрій Луценко. Я правильно зрозумів? - перепитує журналіст "БЕЗ парканів".

- Так.

- Ми громадська організація "БЕЗ парканів". Прийшли до пані Ірини. Домовлялися з нею про зустріч. Відчиніть нам, будь ласка.

- Я не чекаю сьогодні Вас у гості, в мене своя робота, - відрізав Юрій Луценко.

- Я Вас розумію, однак...

- ... По-перше, Ви з дружиною не домовлялися! - перебиває кореспондента пан Луценко. - По-друге, Ви постійно дурите охорону!...

- Ми її не дуримо. Вийдіть, будь ласка, і поясніть, у чому наша брехня?

- Третє і головне... Не перебивайте, будь ласка. Я нікого у гості не чекаю, Вас, зокрема, не запрошував.

Діалог журналістів-активістів проекту "БЕЗ парканів" перервав син Юрія та Ірини Олександр Луценко, який вийшов до "гостей".

- Що вам потрібно?! - кинув він грізно до людей, які стояли під його домом. - Вчора я повернувся з Донецького аеропорту. Дайте відпочити!

- А Ви син, мабуть, Олександр?... Можливо, Ви нам відчините... Ми до вас із хлібом прийшли.

- Всі ви такі добрі, класні, а чомусь на фронті я хєрячу півтора місяця! Дайте мені відпочити! Я дві доби не спав!

- Ну, кожному за заслугами, діти розплачуються за гріхи батьків..., - хотів завести розмову журналіст, однак його перебив по домофону голос Юрія Луценка.

- Слухай, чмошник, ти про гріхи комусь іншому розкажеш. Добре?!

Після цього до сина приєднався сам Юрій Луценко та почав "наїжджати" на журналістів. За його словами, "гостям" варто було із хлібом йти тоді, коли він був у в'язниці, а не зараз. Після чого відбулася ще кількавилинна словесна перепалка. Через деякий час батько із сином розвернулися та пішли у дім.

Пізніше у телефонній розмові з журналістом Ірина Луценко побажала побачити всі паспортні дані, ІПН та документи на машину журналіста, який намагався отримати від неї відповіді на питання, і тільки після цього пообіцяла продовжити спілкування.


Згодом журналісти дізналися, що Ірина Луценко в 2012 році задекларувала 22,4 мільйона доходу. Вона продала свою телекомунікаційну компанію перед тим, як стати депутатом. Зарплата Ірини Луценко становила 162,3 тисячі гривень. Дохід від підприємницької діяльності - ще 2 мільйони. Дохід старшого сина - 5,3 мільйона. 3,6 мільйона - це подарунок матері. 1,6 мільйона - дохід від відчуження майна. Зарплата сина Луценка становить 31 тисячу гривень. 

Крім того, на сайті mignews.com.ua у матеріалі про "гостини" у Луценків йдеться і про те, що у власності Ірини Луценко є земельна ділянка у Рівненській області площею 0,7 гектара, житловий будинок в Дубно (Рівненської області) площею 203 квадратних метри, квартира в центрі Києва площею 186,9 квадратних метра, та інші нежитлові приміщення площею 316, 8 квадратних метра. Такі дані отримані із ресурсу "Українська Правда".

Журналістам (активістам) проекту "БЕЗ парканів" вдалося зробити ще декілька фотознімків маєтку Луценків:

За деякий час активісти таки прийшли в громадську приймальню до нродного депутата Ірини Луценко, що на вул. Банкова. Однак ні її, ні помічників на робочому місці не виявилося. Коли журналісти зателефонували жінці, повідомивши, що мають при собі документи, які вона хотіла переглянути, Ірина Луценко після хвилинної перепалки кинула слухавку. 

Відео з "гостинами у Луценків" розміщене і на офіційних сторінках проекту "БЕЗ парканів" у соцмережах. Ось скріни із деякими коментарями-відгуками українців щодо цього:

Більше відгуків та відео можна переглянути, клікнувши за гіперпосиланням. Наразі відео подивилося більше десяти тисяч користувачів.

Коментарі

Синок каже що херячить на фронті, а мені здається він на машині херячить людей. Недавно ж їхало п"яне з клубу, і розбив злопчину. Бидло синок, бидло-родина. Уроди

А що, знову можна грати в ігрові автомати ???

Луцик продукт ще тієі системи.Необхідно на наступних виборах оновити всі ради не менше ніж на 99%.
Слава Украіні!

Дуже мудра думка прозвучала на Шустер Лайф - більшість учасників Майдану хотіла поміняти Систему. Але частина хотіла поміняти обличчя, тобто знову прийти до влади. Результат очевидний.... Вони, здається, так і не зрозуміли, що прийдеться все ж таки жити "по-новому" ВСІМ.

Зажерлись...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.