Олег Лужний на Рівненщині зіграв із дітьми в футбол, приміряв князівський трон і дав "друге дихання" рівненському "Вересу"

Не одне покоління футбольних вболівальників пам’ятає надійну гру захисника київського "Динамо", півфіналіста Ліги Чемпіонів Олега Лужного. У суботу, 7 березня, легендарний гравець, який нині проживає у Лондоні, завітав на Рівненщину, аби познайомитись із футбольним потенціалом краю і посприяти відродженню футбольного клубу "Верес".

Свої мандри Рівненщиною Олег Лужний розпочав із візиту до дитячого містечка села Олександрія Рівненського району, де функціонує реабілітаційний центр, школа-інтернат та будинки сімейного типу.

Юні вихованці змусили відомого "динамівця" не лише подарувати їм автографи та фото, а й пригадати футбольну молодість і зіграти проти них у футбол.

Партнерами Лужного за командою стали голова РОФФ Олексій Хахльов, його заступники Євген Донцов та Олег Кучер, а також тренер та ветеран рівненського футболу Володимир Чирков.

Задоволення від гри отримали всі. До того ж, як наголосив Олег Лужний, створення на Рівненщині професійного клубу – гарна можливість для цих дітей досягти успіху в спорті.

Після Олександрії екс-"канонір" побував у стінах найдавнішого ВНЗ східної Європи – "Острозької Академії", де його прийняв ректор Ігор Пасічник.

За словами ректора, "Острозька Академія" готова всіляко сприяти відновленню на Рівненщині професійного футболу, тому він залюбки погодився не лише підписати Меморандум про відродження рівненського РФК "Верес", а й стати першим меценатом клубу, який вкладе свої кошту в народну команду.

На пам’ять Ігор Пасічник подарував Лужному символічну баночку меду та провів екскурсію академією.

Під час екскурсії Олег Лужний навіть посидів на реконструйованому князівському троні XVII століття.

Останнім пунктом візиту легендарного гравця "Динамо" став рівненський НВК №26, де функціонують 4 футбольні класи та існує справжній футбольний кабінет.

Спілкуючись із дітьми, екс-гравець "Динамо" та "Арсеналу" наголосив, що незабаром вихованці футбольних класів школи зможуть поповнити ряди рівненського професійного клубу "Верес".

Саме НВК №26 став відправною точкою для оновленого "Вереса" - тут, у кабінеті футболу, Олег Лужний спільно з іншими представниками ініціативної групи з відродження РФК "Верес" підписали протокол установчих зборів, на яких створили ГО "Рівненський футбольний клуб "Верес".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.