Депутат Рівнеради подарував екс-голові Рівненської ОДА онука

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, рівненський завидний жених, син екс-губернатора Рівненщини, депутат Рівнеради Мирослав Берташ за останній рік встиг не тільки одружитися, а й стати батьком. Схоже, відхід від активної політичної діяльності пішов родині Берташів на користь.  

Як стало відомо із власних джерел, на початку січня цього року в Мирослава Берташа народився син. Одружився син екс-голови Рівненської ОДА, колишнього головного регіонала області минулого року. Весілля було скромним і майже таємним. Обраницею депутата Рівнеради є донька головного лікаря Рівненської центральної районної лікарні Ігоря Гудими. У телефонній розмові він повідомив, що ця інформація конфіденційна:

- Це дуже особисте питання. У мене справді є донька, вона заміжня і працює суддею, на даний час перебуває у декретній відпустці. Нещодавно в мене народився внук. Його назвали Мирослав. Я дуже щасливий. Більше сказати не можу, - повідомив Ігор Гудима.

Зв'язатися зі щасливим татусем Мирославом Берташем не вдалося, його телефон вимкнений. Екс-губернатор Рівненщини Василь Берташ також змінив номер телефону. Та й взагалі після революції і гучної поразки на виборах до Верховної Ради торік Василь Михайлович зник із поля зору. Колишні соратники скаржились на те, що навіть не мали можливості привітати Берташа з днем народження, оскільки не знали місцезнаходження колишнього керівника, а телефони були змінені. 

Василь Берташ

Нагадаємо, регіонал Василь Берташ під час Революції Гідності під тиском громадськості був змушений написати заяву на звільнення. 

Мирослав Берташ

Те ж саме можна сказати і про його сина Мирослава Берташа, який очолював земельну комісію і є депутатом Рівнеради, проте на сесіях не з'являється.

Ігор Гудима

А ось сват Василя Берташа відзначається вмінням втриматись на посаді за будь-яких обставин. Ігор Гудима був призначений головним лікарем Рівненської ЦРЛ, коли область очолив покійний Василь Червоній. Пізніше, коли головою Рівненської ОДА став Віктор Матчук, Гудима залишався на посаді. Так само його не зачепили, коли владу на Рівненщині отримали "регіонали". Та й після революції над головою керівника районної медицини немає хмар. А радість додається із поповненням родини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рейтинг найбажаніших женихів Рівного. Частина 3. ФОТО

Крах імперії Берташа

Коментарі

Саме так. У коментарях відвідувачів спостерігаються лише одні образи, злословство, та безпідствні звинувачення. Це мабудь так наші люди звикли виражати подяку, за те, що медичний заклад працює, ТАМ НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА СКРУТНІ ЧАСИ ЛІКУЮТЬ ЛЮДЕЙ, роблять ремонти у відділеннях, працює опалення - тепло у палатах, хворі забезпечені харчуванням, навіть намагаються знайти медикаменти за державний кошт.
ЦЕ МАБУДЬ ТАКА ВИКРУЧЕНА ФОРМА КАЗНОКРАДСТВА.

Стаття про те, що дівчина народила дитину. Потрібно поздоровити, привітати, нехай дитина росте здорова та щаслива. Щоб ті негаразди, які спіткали нас, її не торкнулись.

Це якась погоня за дешевими сенсаціями. А не цікаво написати про те, що лікарня ремонтується, що у наш скрутний час є харчування для хворих і медикаменти для першої допомоги? Чи тепер судять по дітях? Стаття ні про що.

Сайту "ВСЕ"! Напиши, будь-ласка, про те, що моя кішка Юляшка народила шестеро котенят: три кішечки і три котика, коментаторів прошу допомогти придумати їм клички!

Ну заголовок - це вже повний брєд! Депутат подарував онука!!!! Я думала, що в нас іще є чоловіки репродуктивного віку і за їхньої "співучасті" народжуються діти....а тут - депутат подарував екс губернатору! Є в нашому житті трішки святіші речі, як, зокрема, і таїнство народження....Стати мамою чи батьком - найщасливіші моменти у кожного, тож навіть і огидно читати такі заголовки. Політика політикою, а діти батьків не вибирають і головне, щоб вони не стали черговими мажорами.....

Заздрісникам немає спокою через чуже щастя. Навіщо зачіпати дітей і онуків?

мабуть можуть,але гени пальцем не вицарапаєш:))а якщо ні,то попросив кого,долх ісполніть- за окрему плату:))платити є чим:))

А що хіба внуків тільки можна мати Порошенку? А стосовно того, хто кого куди довів , то згадайте Пустовіта, Кубіва і Гонтарєву ........ За комунальні платили менше , долар був 8, олія 12, а не 32. Розумні люди вже свої висновки зробили давно.

Берташ свого часу головою РОДА тісно співпрацював з міським головою Радивилова Карапетяном .Проводив корупційні тендери з приводу (декілька мільйонів) постачання бруківки за рахунок держави в 2013році.

хай дитина та живе так як оці герої статті довели багатьох людей до зубожіння і нещастя

p,s. а у наркетів хіба діти можуть бути???

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.