Легендарний Василь Вірастюк продає себе заради рівненських вояків

Найсильніша людина світу Василь Вірастюк вирішив "продати" себе заради вояків на рівненському аукціоні "Посиденьки з волонтерами". Торги за можливість зустрітися зі спортсменом вже перевалили за 5 тисяч гривень. 

- Це людина, яка не потребує зайвого представлення. Чоловік, якого ми усі намагалися наслідувати, бути такими, як він! Той, вболіваючи за кого, пройшло наше дитинство чи юність! Чоловік із великої літери, мрія мільйонів жінок! Один із спортсменів, завдяки якому світ дізнався про Україну. Найсильніша людина України та Світу! Член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу». Патріот, богатир та просто гарна людина! Перебуваючи у Рівному 10 травня, із задоволенням вип’є кави з цікавим співрозмовником, - пише Sasha Benza.

Стартова ціна - 1000 гривень.

Умови:
1) ставки потрібно робити тільки під дописом у головній групі. Не робіть, будь ласка, ставок в коментарях під репостами (ми їх не бачимо та не можемо врахувати);
2) лот закривається 8 травня о 00.00, виграє найбільша ставка. Мінімальний крок - 100 грн;
3) покупець перераховує потрібну суму на картку Привату 4731185604344173 (Дюг Юрій Олександрович) до 9 травня 15.00, якщо оплата не здійснена, виграє попередня ставка. Доказом оплати є фото чека з терміналу, скрін з Вашого онлайн-банкінгу в коментах, або підтвердять адміни! Після цього ви маєте надати ваші контакти, ми з вами зв'яжемося. Посиденьки оплачує покупець, тобто Ви.
4) для тих, хто соромиться або просто не хоче афішувати свою персону, чи хоче зробити сюрприз, пропонуємо варіант «анонімна ставка». Ви надсилаєте номер лота та суму в приватні повідомлення адміну, після цього адмін сам коментує фото лота («анонімна ставка … грн.»).
5) кошти збираємо для ініціативи "Допомога армії - Рівне", щоб для оплатити ремінно-поясні системи для глибинної розвідки.

Аукціон Посиденьки з волонтером вийшов на всеукраїнський рівень. У торгах з`явилась категорія СУПЕРЛОТ. Першим її учасником став легендарний український силач Василь Вірастюк.
А тим часом волонтери підвели проміжні підсумки торгів. З часу старту вже продали 39 лотів на загальну суму 40135 гривень.  Організатори планують зібрати 154000 грн. на 68 ремінно-поясних систем для глибинної розвідки. 
Звіт за торгами: http://goo.gl/EaO0as

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.