Музикант "Гайдамаків" та "Перлина Рівного" відгуляли VIP-весілля

Цими вихідними у заміському ресторані "Садиба на джерелах" Дмитро Кірічок та Анна Бікус відгуляли своє весілля. У відомого музиканта та моделі на весіллі було чимало і зіркових гостей. Так за свідків у пари були журналіст Олександр Поліщук, MC Gonibez, ведучий "Ліги сміху" Віталій Козачок, телеведучий Дмитро Леонтіюк, журналістка Юлія Бублей, "Першою віце-міс Блонд Україна" Тетяна Климець, модель Олена Поліщук.  Серед гостей був і продюсер, керівник агенції "Мегаподія" Роман Яворський. 

Анна Бікус - відома рівненська модель. Дівчина пробувала себе в модельній справі понад п’ять років та здобула титули “Міс МЕГУ”, “Перлина Рівного”. Також Анна була учасницею різноманітних конкурсів краси як у Рівному, так і в Україні, стала “Королевою Донбасу-2010”. Зараз красуня є директором туристичного агентства "Ернан Кортес".

Дмитро Кірічок у 2010 році працював арт-директором у рівненському нічному клубі "Стадіо-паб". На початку 2012 року Дмитро отримав пропозицію від Олександра Ярмоли співпрацювати в гурті "Гайдамаки" в ролі бас-гітариста. На даний момент проживає в м. Київ. Працює музикантом в гурті "Гайдамаки" та звукорежисером гурту "Роллікс" і "Фіолет".

Фото Дмитра Леонтіюка. 

Коментарі

Забули ще про рейтинги найбажаніших наречених згадати. І кірічок, і я з Полом, (от не пам'ятаю, чи гонібєс з Віталіком) тож в рейтингові...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.