У Рівному об'єднані футболом депутати, чиновники та вболівальники мили стадіон "Авангард"

На травневі свята у Рівному футбольний клуб «Верес-Рівне» влаштував толоку. На стадіоні «Авангард» зібралися різні люди, здебільшого ті, хто у повсякденному житі, або ніяк не пересікається, або відверто ворогує.

Глянувши на злагоджену роботу чиновників, депутатів, спортсменів, людей творчих професій, звичайних рівнян і навіть дітей можна з певністю заявити: футбол таки об’єднав єдиною мрією – відродженням професійної футбольної команди у Рівному.

Прийшли підтримати ФК "Верес-Рівне" тренери із спортивного клубу "ФінтнесПорт"

Прибирання на стадіоні «Авангард» було не звичайною першотравневою толокою, адже усі присутні окрім того, що зробили корисну справу, змогли приємно провести час у колі однодумців за чашкою чаю та смаколиками.

Організатори толоки кажуть, що відбудувати Рівненський «Авангард», зрозуміло, своїми силами не можливо, але принаймні помити, прибрати, пофарбувати можна.

Взявши до рук ганчірки, відра, віники, пензлі – футбольні вболівальники розпочали процес оновлення трибун. 

Варто зазначити, що «Аванград» перебуває у комунальній власності і у рівних частинах належить місту та області, втім у чиновників не доходять руки розпочати реконструкцію стадіону, попри те, що «під вибори» щоразу знаходиться той, хто обіцяє відновити стадіон. На таку бездіяльність влади громада відповідає просто: у Рівному буде професійний футбол на народна команда, яка не продається і не купується. Власне для цього розпочався процес, хоча і мінімальний, відновлення стадіону «Авангрард».

Тим, хто розуміється у внутніршній "кухні" міста, дивно бачити таку світлину, адже зазвичай "свободівці" в опозиції до будь-яких проектрів, які не розпочали самі. Втім, саме під час толоки представники місцевої ВО "Свобода" заявили про свою готовність допомагати розвитку футбольного клубу, та продемонстрували документальне підтвердження своїх слів.

Поруч із депутатом райради Дмитром Сільманом, який зараз працює над новим викривальним проектом для чиновників, працює можливий кандидат на викриття - начальник обласного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Ігор Мічуда. Втім, можливо, його така доля омине.

Встигли і попрацювати, і потанцювати...

Цей стадіон має стати майданчиком для в майбутньому відродженої народної футбольної команди "Верес-Рівне". Ініціатори повернення клубу на професійну арену кажуть: толока - це відповідь усім скептикам, які сумніваються.

- Я відповім фразою Черчилля: якщо ти будеш відповідати кожній собаці, яка на тебе гавкає на шляху, то ти не дійдеш ніколи до того шляху. Жодного сумніву в успіх проекту, в нас все вийде і «Вересу» бути, - зазначає голова обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

Люди зібралися переважно через соцмережі. Хтось приніс знаряддя для прибирання із собою, дечим забезпечили організатори та усі злагоджено приступили до роботи.

- Є деякі вимоги, яким має бути стадіон. Ми, звісно, не дотягуємо, але тут є декілька чудових трибун, які дозволяють нам приймати матчі професійної ліги на цьому місці і ми хочемо показати, що якщо кожен з нас злізе зі свого дивану , перестане тиснути на клавіатуру і критикувати, а прийде і зробить якусь маленьку дію - в нашому місті стане краще жити, - каже виконавчий директор ФК "Верес" Євген Донцов.

Дітки і працювали, і позували, і гралися.

Підтримали толоку і організатори "Мега подій" у Рівному.

Така толока на «Авангарді» наразі перша, але далеко не остання, кажуть організатори, бо роботи тут - непочатий край. Якщо сьогодні на прибирання прийшло трішки більше сотні рівнян, то на наступній вони будуть раді бачити, принаймні, кілька сотень. І обіцяють, далі буде…

Ключові слова: 

Коментарі

У Вас неймовірна поінформованість і винятковий аналітичний склад розуму! Але мушу розчарувати: Червонюк в мери не йде і вже заявив про це офіційно. Ні в мери, ні в міськраду взагалі. Тому видихніть і копайте в іншому напрямку.

Ну що ж. Тепер все ясно - Червонюк піде в мери. І зі страху починає фігачити по всіх, кого бачить)))

Дуже великі молодці! Я би теж вступив але почитав думки експертів і тепер уже не вірю. думаю що хахльов щось мутить, але поки нікому не ясно що. Правильно написано: в що він грає? ніхто ще не розуміє яка це гра. http://golosno.com.ua/novini/1430937082-rivnenskiy-offsayd-u-shcho-graie...

Хохульов-охухух? Разводілово! Ну ні чого ще спитаем в нього. Що він та за які кошти? Улибчівий - мальчік з Острога!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.