У Рівному був найкращий концерт за увесь тур - Ярмак

Цієї неділі на стадіоні "Моторек" було людно і шумно. Івент-агенція "Мегаподія" та Роман Яворський вже вдруге дарують рівнянам вечір якісного репу. Один із найпопулярніших реперів України - Ярмак завітав до нашого міста.   Рівняни з нетерпінням очікували на цю подію, тому можна сказати без перебільшення - всі відпочили на славу.

Концерт розпочинали талановиті рівняни. На сцені виступили РАБІК,  «M.D.S», «HALL OF FAME»,  «MSK» та колектив «БУК» з Чернівців.

Виступ Ярмака розпочався з приємної несподіванки. На відміну від попередньої чоловічої компанії, цього разу до команди Олександра приєдналась чарівна Lia.

Рівняни емоційно та гучно зустрічали артистів, безліч задоволених облич та піднятих рук свідчили про те, що на цей концерт справді чекали. Здається, навіть самі артисти не розраховували на настільки радужний прийом.

- Якщо ми часто просимо зал бути активнішими, то сьогодні ви нам не даєте відпочити, - звернувся до рівнян Tof.

Майже після кожної пісні всі присутні дружно та гучно вигукували: «Ярмак», а сам Олександ щиро посміхався та вдивлявся в обличчя своїх фанатів.

 

В перерві між піснями, Ярмак розповів, як відвідав дитячий будинок поряд із зоною АТО:

- Будинок реально великий, в ньому знаходиться десь майже 500 дітей, яких забрали з зони АТО. Коли ми з ними розмовляли, розповідали про Україну, один хлопчина викрикнув: «А ми за ДНР!». Це мене так розізлило, я зі злістю зачитав «Ей 22», а вже коли ми звідти їхали, цей хлопець підійшов до мене і почав розпитувати про Україну. Ми з ним поспілкувались, і в кінці нашої розмови він попросив мою кофту з зображенням тризуба України. Я радий, що хоча б ще одна людина усвідомила, хто є хто.

Ярмак відзначив, що його творчість різко змінила свою тематику від жартівливих треків до більш серйозних.

Коли зі сцени почав лунати гімн України, Олександр перервав його.

- Стоп, стоп! Там на трибуні, ану встали всі! Ви що, особливі? Стільки хлопців зараз помирає під ці слова, а ми і досі гімн сидячи слухаємо! - вигукнув Ярмак до відвідувачів на трибуні.

Також Олександр зізнався, що одна з найулюбленіших пісень - «Свобода».

- Ми завжди говоримо правду. Це найкращий концерт в цьому турі, справді, – зізнався Ярмак.

Рівняни не хотіли відпускати виконавців зі сцени, вимагаючи продовження. Ярмак виконав ще одну пісню на біс та попросив у присутніх відпустити зі сцени, зауваживши, що за вечір виконали більше 20 треків.

Концерт не залишив байдужим або ж невдоволеним жодного з присутніх. Всі присутні активно підтримували та підспівували упродовж всього концерту, а це означає, що Ярмака щиро люблять та чекають у нашому місті.

Ключові слова: 

Коментарі

Неймовірний концерт))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.