Найсексуальніший актор Рівного разом із колегою став співаком

Побувати в обласному краєзнавчому музеї відтепер можна віртуально. Усе завдяки рівнянину, який зараз мешкає у Німеччині, Денису Кібішу. Віднедавна в інтернеті з'явилися екскурсії залою письменника Володимира Короленка, також можна дізнатися про старе Рівне, побачити археологічні знахідки, виявлені під час рятівних розкопок, а ще експонати з АТО, адже в музеї нині діє і така виставка. Щоправда, віртуальні екскурсії, які є знайти на сайті закладу, мають інтригувати відвідувачів. Натомість усі деталі можна дізнатися, все-таки прийшовши в музей.

Із презентації віртуального проекту в Рівному розпочався «Музейний марафон». Він триватиме тиждень, обіцяють організатори. Стартувало дійство сьогодні, у Міжнародний день музеїв. Натомість завершальним стануть традиційні «Музейні гостини», які об’єднують майстрів з усієї України. Вони відбудуться у неділю, 24 травня.

Натомість родзинкою цьогорічних святкувань стала презентація першого в Україні «музейного» кліпу.

- Деякі музейники працюють у нашому закладі по 20, 30, а іноді і по 40 років. Вони стежать за людьми, які сюди приходять. Це і школярі, і дорослі. Є окремі відвідувачі, які йдуть, тримаючись за руки, а потім повертаються в музей робити весільні фото, - розповідає директор закладу Олександр Булига. - Власне, дивлячись на все це і з’явилася ідея зняти кліп на пісню «Я люблю музей».

Він став колективною творчістю Віктора та Олександра Булиг, композитора Сергія Зінчука, аранжувальника Ярослава Шевчука, оператора Дмитра Максимчука. Тим часом знімалися у кліпі та виконували пісню актори Станіслав Лозовський та Ніна Ніколаєва.

Зйомки відбувалися на декількох локаціях, зокрема в Дубенському замку, Тараканівському форті, Майстерні ткацтва «Центру дослідження відродження Волині», що в Радивилові, а також в Музеї історії сільського господарства Волині, що в селі Рокини.

Кліп складається з декількох історичних замальовок різних епох. Вони виникають в уяві двох відвідувачів, які прийшли в музей окремо, натомість вийшли разом.

Тим часом у процесі роботи траплялися і курйози.

- Зйомки мали відбуватися в Тараканівському форті. Ми під’їхали до об’єкту. Стас Лозовський разом із оператором Дмитром Максимчуком пішли на розвідку, - розповідає  Віктор Булига. – Згодом Стас повернувся, а Діми нема. Виявляється, він був там вперше і заблукав. Дійшов аж до траси. Але повернувся до нас не з порожніми руками – приніс два равлики, які дуже вдало вписалися у драматургію. Їх можна побачити у кліпі.

 

Разом із тим презентація відеороботи – це лишень початок. Натомість музейні події упродовж цього тижня відбуватимуться щодня.

 

Програма заходів

19 ТРАВНЯ
11:30 Представлення історичних джерел щодо репресій українського народу тоталітарними системами та використання їх у музейній практиці, приурочене пам’яті жертв політичних репресій.
20 ТРАВНЯ
15:30 Презентація збірника «Українське повсякдення ранньомодерної доби», який представляє 320 унікальних документів 16 століття.
21 ТРАВНЯ
11:30 Відкриття виставки «Нові знахідки робіт Георгія Косміаді».
22 ТРАВНЯ
11:00 Презентація альбому «Рівне в мистецтві художників XVІІІ-ХХІ століття».
23 ТРАВНЯ
11:00 — 18:00 Переддень «Музейних гостин». Майстер-класи народних майстрів.
24 ТРАВНЯ
11:00- 18:00 Фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.