Рівняни заспівали Арсену Мірзояну "Многії літа" у його день народження. ФОТОРЕПОРТАЖ

Популярний співак, "сталевий голос" України Арсен Мірзоян відсвяткував свій 37 день народження у Рівному.  О 20 годині рівняни поспішали у найвищий ресторан Skybar Manhattan, аби насолодитися піснями, які давно стали улюбленими.

 

 

 

 

Співака зустріли оваціями, подарували Арсену Мірзояну шалені оплески, багато квітів та гучні привітання із днем народження.

Особливий настрій вечору став відчутним, коли зазвучали перші акорди улюблених композицій. Арсен Мірзоян не лише співав, а й спілкувався з відвідувачами концерту, жартував і заряджав усіх своєю драйвовою енергетикою. Адже артист не перестає дивувати глядачів силою свого голосу, неймовірним виконанням пісень про кохання під акомпанемент саксофону. 

Стільки ніжності, романтики та слів про кохання за один вечір у Рівному не лунало вже давно. Та незважаючи на сумні нотки деяких композицій, у залі була піднесена і святкова атмосфера. Присутні підспівували улюблені пісні, рухалися в такт улюблених мелодій та обмінювалися з артистом своїми емоціями.

Особливістю святкового концерту стало те, що цього разу співав не лише артист, а й глядачі подарували йому виконання пісні "Многії літа".

Впродовж вечора Арсен Мірзоян виконав низку добре відомих композицій про кохання, почуття і неприховані емоції "Поцілуй", "Бувай малий", "Капронові банти" та інші.

У залі панувала затишна атмосфера, а звучання саксофону від Володимира Лєбєдєва в унісон із неймовірно сильним голосом Арсена Мірзояна зачарували палких шанувальників душевної музики.

Завершився концерт шаленими оплесками. Втім, емоції, які отримали присутні ще на довго залишаться у їх спогадах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арсен Мірзоян дав подвійний концерт у Рівному і заспівав про війну

А вже восени, кажуть організатори концерту, планується що улюблений співак знову завітає до Рівного та порадує прихильників своїм голосом.

Організатором концерту виступило театрально-концертне агенство "Концертіно".

Пропонуємо декілька найяскравіших відеороликів з концерту:

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.