Рівнянки розцілували Олега Винника. ФОТО

До Рівного вже вкотре приїхав улюбленець публіки Олег Винник. У залі Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру був справжній аншлаг. Ще задовго до анонсованого початку концерту в залі були зайняті всі місця.  Дами прийшли на концерт у вишуканих сукнях, а чоловіки у костюмах.

Коли на сцену вийшов Олег Винник, зал зустрів його бурними оваціями.

Бачу в залі є багато чоловіків. Респект Вам за те, що кохаєте своїх жінок та даруєте їм свято! – Розпочав концерт Олег Винник.

Хочу заспівати про дуже сильне почуття, але не сильніше за нашу любов. Хоча любов не буває без ревності.- Сказав Олег, та виконав пісню «Ревность».

Цю пісню вважають народною, хоча вона моя. Дав Бог, і я її написав. Але якщо її називають народною – значить так і має бути. - Розповів Олег Винник перед виконанням «Надкусили місяць зорі».

Олег щиро радів коли квіти на сцену йому приносили діти. Розмовляв з усіма дітками які виходили на сцену.

Після виконання легендарної пісні «Вовчиця», жінки вишикувались у чергу щоб подарувати Олегу квіти. Артист поцілував, та подякував всім, хто піднявся на сцену.

На концерт Олега Винника приїздили навіть з  інших міст. Так, одна з фанаток подарувала артисту подарунок, та запросила відвідати м.Дубно.

На протязі всього концерту співак спускався до фанатів в зал. Співав разом з відвідувачами, цілував їх, та навіть танцював. Також, не забував робити компліменти чарівним жінкам.

Всі відвідувачі залишились задоволеними концертом. Виконавцю подарували багато квітів, подарунків, оплесків та овацій. Після такого теплого прийому можна сміливо зауважити, що Олег Винник ще обов’язково відвідає наше місто.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.