Назад у дитинство: хто з відомих рівнян хотів би знов стати маленьким?

Дитинство - чи не найкращий період нашого життя, коли можна бути безтурботними та щирими. Щоправда, часто розуміння цього приходить вже коли ти дорослий, а, будучи дітьми, чомусь більшості так хочеться стати дорослими. А чи хотілося б повернутися в дитинство відомим рівнянам? Чим запам'ятався їх цей період життя, дізнавалася журналіст сайту "ВСЕ". 

Актор Станіслав Лозовський: "У житті головне - зберегти всередині дитячу відкритість до світу"

- У дитинстві улюбленими були саморобні іграшки: парашути з пакетів, луки, арбалети, мечі. Взагалі, я думаю, що кожен вік прекрасний по-своєму. Головне - зберегти всередині дитячу відкритість до світу і бажання його досліджувати. Тому зараз дитиною я не хотів би стати. Дочекаюсь старості, щоб впадати в дитинство.

Фотохудожник Олександр Харват: "Дорослим людям треба впадати в дитинство"

- Мабуть, хотів би. Інколи думаю, потрібно було більше навчатись музиці, активніше займатись спортом, краще вчити іноземну. Хоча я вчився і в музичній, і в художці, і в спортшколах, шахмати, фото. Часу вільного не було. А зараз ще й додалися комп'ютери, інтернет... Сьогодні в дітей більше можливостей для цікавого активного дитинства, але в них легше заблукати. Що було радістю? Коли цілу ніч щось малював чи робив фото і наступного дня цим ділився з однокласниками, коли вигравали у футбол чи хокей ... Ой, де те наше безтурботне дитинство? Мабуть, це найбільше, що туди може тягнути. Дорослим людям треба впадати в дитинство, щоб не робити такого зла та обману, яке вони роблять зараз.

Волонтер Мар'яна Рева: "Я не хотіла б бути дитиною"

- Дитиною я не хотіла б бути. Упродовж життя завжди так складається, що я щаслива сьогодні, і повертатися в минуле не виникає бажання. Найбільшою радістю в дитинстві були поїздки до прабабусі. Там завжди було дуже світло і весело! А іграшка? Не пам`ятаю нічого особливого. Іграшки були, як у всіх дівчаток - ляльки, пупсики, ведмедики.

Бізнес-тренер Володимир Новацький інколи хоче стати дитиною

- Інколи дійсно хочеться стати дитиною до 7 років. Дитинство проходило в чудовому місці - селі Пересопниця. Воно зараз дуже змінилось, і тому хочеться повернутись і відчути смак шовковиці, яка росла там, де зараз стоїть пам'ятник. Найбільшою радістю було, коли бабуся пригощала нас, дітвору, парним молоком...

Завліт Рівненського драмтеатру Ірена Боровець зберегла плюшевого ведмедика

- У дитинстві моєю улюбленою іграшкою був плюшевий ведмедик, який досі в мене є. Наймоднішої ляльки Барбі, мрії усіх дівчат на той час, у мене не було. Мама, будучи в Одесі, запланувала мені її привезти, та останні гроші, відкладені на подарунок, вкрали разом із гаманецем у трамваї. Мене іграшками не балували, але купували безліч книг і водили у люди на різні культурні "туси". За що я безмежний вдячна батькам, особливо дідусеві, якого, на жаль, вже немає поряд.... Я повернулася б у дитинство хіба що заради зустрічі з ним і прабабцею...

Волонтер Олександр Бенза: "Я хотів би повернутися у дитинство на дві години"

- Знаєте, зараз, коли у мене самого вже є двоє дітей, розумію своїх батьків. Вони мені завжди казали, що будеш мати своїх дітей, то зрозумієш нас. Тепер я їх і справді розумію. Хотів би чи ні я повернутися у дитинство - з впевненістю важко сказати... Хіба що на години дві. Щодо іграшок, то в дитинстві я дуже любив пластикових солдатиків і конструктори. Їх мама привозила в подарунок із відрядження. А взагалі в мене про дитинство залишилися яскаві та позитивні спогади, адже це найбільш безтурботний період життя. 

Керівник інформаційного відділу КВУ Святослав Дубов: "Найбільшим щастям мого дитинства була відсутність інтернету"

- Не скажу, що дуже хотілося б знову стати дитиною. Не тому, що дитинство погане, бо воно в мене насправді було чудове, і я повністю задоволений тим, як воно в мене минуло. Як у дитячому, так і дорослому житті є свої плюси і мінуси. Адже і в дитинстві, крім радісних моментів, також виникали свої проблеми та переживання, які на той час були не менш важкими і важливими, ніж нинішні дорослі питання. І їх так само потрібно було вирішувати, переважно самому.
Тож вважаю, що з кожного етапу свого життя людина повинна брати найкраще і найприємніше, наскільки це можливо. В жодному разі не варто жалкувати, що щось колись було не так, і якби можна було повернути час назад, то змінив би те то і те то.Напевно, як і в більшості дітей, найбільшим радостями для мене були нові іграшки, можливість вдосталь наїстися солодкого, перемоги в іграх та змаганнях, і коли в школі не задавали домашнього завдання. А зараз, вже дорослим, розумію, що найбільшим щастям для дітей мого періоду є те, що в нас не було інтернету. Якоїсь однієї особливої улюбленої іграшки в мене не було. Були різні колекції іграшкових автомобілів, зброї, роботів, солдатиків. Серед них можу хіба виокремити найулюбленішу модельку "BMW" і пістолет Робокопа. Часто доводилося ремонтувати свої іграшки, складати з кількох одну, шукати запчастини. Інколи, перебуваючи на літніх канікулах у селі в бабусі, сам майстрував дерев’яні авто і тракторці, пістолети й автомати.Так само часто любив розбирати різні прилади з механізмами (годинники, радіо, магнітофони), інколи працюючі, за що відповідно отримував на горіхи від дорослих.

П.С.: Отож, незалежно від віку, залишайтеся в душі трішки дітьми. Адже це того варто!

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.