Популярний рівненський фотограф освідчився Ірині Раєвській

Нещодавно популярний у Рівному фотограф Едуард Хитрий зробив пропозицію руки та серця відомому перукарю, власниці "Школи іміджу та стилю Ірини Раєвської"  Ірині Раєвській. Про це пара повідомила у соціальній мережі "Facebook".

У Рівному нареченого знають як засновника "Авторської школи фотографії Едуарда Хитрого". Окрім викладацької діяльності у власному закладі,  Едуарда Хитрого часто можна зустрітити на місцевих весіллях. До слова, він один із найдорожчих весільних фотографів. До того ж пан Хитрий є головою фотоклубу «Час», членом Рівненської обласної організації Спілки фотохудожників України. Займається фотографією понад 30 років. Уже декілька років підряд працює у творчому тандемі зі своєю нареченою Іриною Раєвською. Він не лише фотографує її моделей, супроводжує на всіх конкурсах, але й створив модельну школу, де навчає дівчат основам стилістики, акторської майстерності та багато чому іншому.

Ірина Раєвська – переможець різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсів із перукарського мистецтва, тренер Рівненської  команди-переможниці Чемпіонату України з перукарської справи,  керівник Школи іміджу та стилю Ірини Раєвської. Сьогодні вона одна з найуспішніших і найпопулярніших майстринь міста, яка обслуговує вибагливих клієнтів, серед яких є і чиновники, і ведучі телеканалів, і моделі. Окрім того вона - чудова мама, виховує сина.

Подейкують, що молодята обоє розлучені. У стосунках вони вже декілька років, за цей час об'їздили багато країн, їхнє хобі - подорожувати, фотографувати, творити та насолоджуватися красою. Найяскравіщі моменти зі свого життя наречені "викладають" у соцмережах.

Новина про освідчення здійняла чималий галас серед друзів та знайомих Раєвської-Хитрого.

Сторінки Ірини та Едуарда просто майорять привітаннями та найщирішими побажаннями:

 Сайт "ВСЕ" також щиро вітає молодят із такою світлою подією у житті.