На Рівненщині заступник голови райдержадміністрації вийшов на сцену в трусах

Чиновники бувають різні. Бувають нудні, у сірих костюмах та з восковими виразами облич здатними видавати лише завчені, часто беззмістовні промови. Однак бувають і інші – з почуттям гумору, відсутністю чиновницьких комплексів та забобонів. Схоже само до другої категорії належить заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Микола Орлов. Для нього виявилось не проблемою погуляти сценою в майці і трусах, щоб повеселити людей.

Ні, з головою у районного чиновника все в порядку. Принаймні серед пацієнтів психлікарні Миколу Орлова раніше не помічали. Просто відомий на Здолбунівщині громадський діяч та підприємець має багато різних захоплень. Серед яких й театральне мистецтво.

Нещодавно аматорський театральний колектив "Кажан" представив прем’єру п’єси «Детектор брехні». Вистава зібрала майже аншлаг у залі районного будинку культури.

"Прем'єрою "Детектор брехні" завершився театральний сезон нашого аматорського колективу "Кажан". Роль дісталась не проста, прямо скажу для багатьох несподівана. Прийшлось за короткий проміжок часу засвоїти багато тексту адже акторів на сцені було всього троє. Така собі побутова ситуація у сім'ї, що прожила разом 20 років. Аплодисменти, гучний сміх протягом вистави - найкраща винагорода!" - написав Микола Орлов на своїй сторінці у "Фейсбук".

Цікаво, що Микола Орлов у квітні цього року було призначено заступником голови Здолбунівської райдержадміністрації саме по гуманітарним питанням. В тому числі й з питань культури та мистецтва. Принаймні з театральним мистецтвом у районі схоже буде порядок.

Коментарі

питання до адміністрації, чому видаляються коментарі обуреної громадськості Здолбунова про те що вищезгаданий чиновник який є дійсним офіцером запасу всіляко уникає мобілізації. Люди не можуть зрозуміти чому молоді пацани мають йти на фронт, а це мурло яке є професійним військовим уникає мобілізації. Та ще знахабніло до такої міри що розваєається на сцені в трусах в той час як гинуть наші хлопці щодня в АТО. Люди обурені!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.