Сім'я рівненських акторів знялася у трагічному фільмі про війну на сході

"Маріуполь — це Україна!" Під таким девізом проходив у Києві 5-ий Міжнародний кінофестиваль "КИТЫ" ("Кино и Ты"), на якому відомі драматурги, режесери та актори з усієї країни презентували свої роботи. Адже події, які вже більше року відбуваються в Україні дають відбиток на всі сфери життя. Не оминула тема долі України й кіноматографу. Так, фільм відомого рівненського актора, драматурга, поета, сценариста і кінорежисера, Олексія Заворотнього "Щоб люди знали правду" на цьогорічному кінофестивалі нагородили Дипломом у номінації "Игровое кино", як "Лучшая познавательная история".   

Це й не дивно, адже трагічна історія, яка покладена в основі сюжету короткометражного фільму не може залишити байдужими. 

Україна... Наші дні... Батько разом із своїм сином-кореспондентом, у якого молода дружина та двоє дітей, їдуть у зону АТО, щоб зняти тамтешні події для сюжету фільму. Незважаючи на прохання молодої жінки не їхати на схід, чоловіки наполягають на своєму....

А далі автори фільму показують паралельну реальність - зона АТО, навколо лунають гучні постріли, руїни, молодий кореспондент знімає заключні дорогоцінні кадри і опиняється під прицілом снайпера.... 

За словами героїні короткометражного фільму, актриси Ніна Ніколаєва, пропозицію зніматись отримав її чоловік Ігор Ніколаєв.

- Йому зателефонував Олексій Заворотній і розповів , що планує відзняти короткометражну історію на фестиваль і зйомки відбудуться вже завтра. Роздумувати було ніколи і ми погодилися. За сюжетом, головний герой з татом відправляється у зону АТО, щоб висвітлювати правдивість жахливих подій на Сході, але гине, залишаючи дружину і двох діток . В останні хвилини життя їх згадує...- каже Ніна Ніколаєва.

Актриса додає, що участь у зйомках котороткометражки "Щоб люди знали правду" вони брали усією сім'єю.

- Знімалися обоє діток наших, їм сподобалось. Оскільки завдання малятам було просте - погуляти по нашому рівненському парку Шевченка і погратись з батьками, - згадує Ніна Ніколаєва.

У свою чергу, режисер Олексій Заворотній розповів, що презентація короткометражного кіно тривала впродовж 27-29 червня, а вже 5 липня у Києві відбулося нагородження найкращих робіт на 5-й Міжнародному кінофестивалі "КИТЫ" («Кино и Ты»).

Отож, фільм рівнянів на фестивалі оцінили і за проникливу роботу "Щоб люди знали правду" вони отримали нагороду.

Коментарі

Сердечно дякую, шановна пані Вікторіє, за рецензію на наш фільм!..
З повагою – Олексій.

Молодці!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.