Рівненський режисер створив короткометражний фільм про кохання і війну

"Збережи кохання"... Короткометражний фільм під такою назвою створив відомий рівненський режисер Олексій Заворотній. В основі сюжету лежить реальна історія кохання молодої дівчини та українського воїна, який пораненим повернувся із війни. Після тривалої розлуки вони зустрічаються на залізничному вокзалі...

За словами головного редактора веб-порталу "Жінка України" Тетяни Череп-Пероганич, колись на своїй сторінці у "Фейсбуці" вона описала одну побачену зустріч воїна з коханою.

- Після того у неї народилася новела, поетеса Надія Бойко написала до неї вірш, а режисер Олексій Заворотній на основі новели підготував сценарій і створив короткометражний фільм. У роботі над ним було задіяно багато людей - усім величезне спасибі, адже відтепер ця історія житиме не тільки в моєму записникові. Бережімо кохання! Бережімо тих, хто поруч з нами, молімося за тих, хто на війні!, - закликає Тетяни Череп-Пероганич.

Сам ж фільм розпочинається із пісні «Збережи кохання»...

Дівчина поспішає зустріти свого коханого. Він виходить із вагона на перон і згадує про те, як воював, як був поранений, як бойові друзі його врятували…

Молодята зустрілися, люди, які були свідками зустрічі, аплодують їм. Вони ідуть зі станції. Звучить пісня «Збережи кохання».

Неприховані емоції та щирість почуттів героїв перемагають все і вони знову разом...

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.