Концерт пам'яті Скрябіна у Рівному: "Кузьма не хотів би, щоб ми сумували"

Більше як півроку минуло з того моменту, як країна втратила талановитого музиканта та кумира мільйонів - Кузьму Скрябіна. І досі українці не можуть оговтатися та повірити у цю смерть. Слова його пісень знають і дорослі, і діти. Цьогоріч Андрію Кузьменку мало б виповнитися 47... Завжди усміхнений, із глибоким поглядом та мудрими думками, таким запам'ятався Кузьма. Він не боявся критикувати владу і говорити про суспільні проблеми у своїх піснях і численних інтерв'ю. 

 

Аби вшанувати улюбленого співака та друга, представники українського шоу-бізнесу об'єдналися і дали два масштабних концерти у Львові та Києві. На сцені звучали пісні Кузьми. Їх співала уся країна. 

Можна із впевненістю сказати, що смерть Андрія Кузьменка не залишила байдужим нікого.

У Рівному також відбувся концерт пам'яті Скрябіна. В облмуздрамтеатрі звучали відомі композиції. Солістка гурту "Поющие трусы" Ольга Лізгунова та учасник телепроекту "Голос країни" Євген Толочний разом із музикантами відіграли драйвовий і в той же час ліричний концерт.

- Друзі, ми сьогодні не будемо сумувати, Кузьма не хотів би, щоб ми сумували. Кузьма, ти це бачиш? - сказала Оля зі сцени.

"Хлопці-олігархи", "Маршрутка", "Бультер'єр", "Танець пінгвіна" та багато інших запальних пісень у виконанні молодих артистів ще раз дозволили згадати, яким був Кузьма.

І звісно, не обійшлося без ліричних, інтимних композицій. Женя Толочний їх виконав по-своєму -душевно та красиво.

"Мовчати", "Шампанські очі", "Старі фотографії", "Люди, як кораблі" та багато інших і справді особливих композицій.

Найбільш емоційною була пісня "Про маму". Перед її звучанням рівняни мали можливість послухати колискову, яку співала маленькому Андрію його мама. А на великому екрані демонстрували сімейні фотографії родини Кузьменків.

Пісню про маму виконав ніби сам Кузьма. Адже на сцені грали музиканти, проте біля мікрофону було пусто. 

Отож, Кузьма завжди залишиться в наших серцях. Адже сотні його пісень нагадуватимуть про щирого, справжнього артиста.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.