Краса у футболі по-рівненськи, або давайте поговоримо про церемонію...

Ні для кого не секрет, що футбол – найпопулярніше видовище у світі. І у статусних змаганнях поєднує усі жанри мистецтва, аби підготувати глядача до, власне, футболу, який зазвичай є емоційною непередбачуваною і драматичною виставою. Суміш отриманих вражень викликає бажання вболівальника повертатися на стадіон знову і знову! Передматчева церемонія у Рівному – свідчення віри і підтримки футболістів та фанів народного клубу "Верес" Рівне, "шокова терапія" для суперника, а ще привід привернути увагу всієї України до унікальності проекту, частиною якого може стати кожен.

Оксана Ігас, організатор та режисер передматчевих церемоній домашніх ігор народного клубу "Верес" Рівне, засновник торгової марки ARTmodels®

-  Зізнаюся... Я включилася відразу. Якась така інтуїтивно-професійна "чуйка" до креативних змістовних глибоких проектів довжиною в життя. 

Спочатку це були важливі, але не зовсім зрозумілі літери білим кольором на червоному фоні.
Потім з'явилася фраза "Наша мрія", заклик "Вступи у ФК "Верес" і активні пости рівнян про те, що вони долучилися до ініціативи і стали членами клубу.

Потім було прийнято рішення зробити це в особливий для себе день. Таким було обрано День мого народження, яке цього року формувало дуже цікаві цифри – 12.05.2015 – один, два, нуль, п'ять і два, нуль, один, п'ять, що у сумі творять, до речі, дві вісімки. Хтось скаже, що це дрібниці. Для мене ж це означає більше, ніж навіть можна почитати між рядків, літер і цифр. 

Потім мене запросили стати режисером та організатором першої гри на своєму полі. Якби не запросили, я цього не зрозуміла б. Чесно!) Бо перейнялася ідеєю відродження нашої народної команди на усі свої 110%!

Особливо відповідальною була перша наша церемонія 8 серпня 2015 року. Так я про це писала на наступний день на своїй сторінці у соцмережах:

"Ви бачили якого насичено зеленого кольору трава на нашому полі?!! Така буває тільки навесні, у травні!!! Ви бачили скільки рівнян було на трибунах?!! Як красиво спостерігати за їх реакціями, повертаючи голову праворуч та ліворуч! Це ж бо найбільша радість тих, хто створює свято!!! У артистів – вдячні глядачі, у спортсменів – вболівальники! Як приємно чути гул очікування і підтримки, коли наші з м'ячем наближаються до воріт суперника!..

А яке красиве безмежно блакитне небо!!! Ви відчули як сонце цілувало наші очі?!! А як бігали мурашки, коли відбувалася передматчева церемонія?!! А як ми співали Гімн України?!! Як фотографували нашу величезну емблему на полі?!! Як вболівали за свою команду?!! Як раділи забитому голу?!! Як сподівалися на реалізацію усіх гольових моментів?!! А з яким натхненням потім усі ділилися враженнями?!! У якому настрої кожен з нас перебуває досі! СВЯТО ФУТБОЛУ у РІВНОМУ! Ти відбулося! Ти Є і БУДЕШ!!!"

Сьогодні я дуже щаслива, пишаюся і дякую, що є частиною команди народного клубу «Верес» Рівне! Дякую президенту клубу Олексію Володимировичу Хахльову за ініціативу, яка об’єднує і надихає. Сьогодні вкотре хочу сказати «СПАСИБІ!» усім учасникам наших церемоній: дітям – маленьким рівнянам, які супроводжують футболістів на поле; випускникам та учням Школи моделей "ARTmodels®"; солістам концертного складу "LIGHT DANCE COMPANY", учням Школи сучасної хореографії Рівненського міського Палацу дітей та молоді; вихованкам Спортивного клубу з художньої гімнастики "Золота осінь"; керівникам – Мар’яні Ігас, Наталії Сторожук, Марині Болбі та батькам усіх артистів. А також Марії ЗЛАТІ, Тимуру Тимченку та MC TarantinOFF, DJ Juice та DJ Dreamcatcher, Олегу Вірагу (студія "VIRAG Production") за підготовку аудіофайлів та Андрію Панащуку (компанія "VIOLA") за звукове забезпечення.

Дякую Вам, дорогі вболівальники і запрошую до взаємодії на благо і розвиток нашого народного клубу, бо тільки нам – РІВНЯНАМ – надана така честь! Давайте покажемо приклад усій Україні!!! Бо тільки РАЗОМ – МИ СИЛА!!! Ми – краса у футболі! Приєднуйтеся!!!

І далі буде!..

Валерія Панасюк та Артур Король, вихованці акторсько-режисерської студії Оксани Ігас, учні Школи моделей ARTmodels®:

– «А тепер! Нехай почнеться! ЦЕРЕМОНІЯ!!!» – ось це наші улюблені слова і рухи. Тільки сховалися у тунелі стадіону, відразу хочеться знову вийти на поле, аби відкрити чергову виставу для глядачів перед футболом. Ми завжди дуже хвилюємося, але нам завжди дуже-дуже подобається. Дякуємо Оксані Михайлівні Ігас, що нам довірила таку велику місію. Ми вже три рази виступали і три рази наша команда перемагала. Від цього ще більше щастя! А ще щастя - розуміти, що понад 4 тисячі глядачів на початку такого великого свята футболу дивляться і слухають тільки нас. З нетерпінням чекаємо кожної наступної репетиції і зустрічі з Вами, дорогі вболівальники. "ВЕРЕС" РІВНЕ – наша мрія, НАША МРІЯ – «Верес» Рівне!!! До зустрічі на стадіоні!!!

Іванна Герасимчук, волонтер народного клубу "Верес" Рівне, модель Агентства ARTmodels®:

– Церемонія відкриття матчу – це просто вибух емоцій в голові та величезна гордість за людей, які поставили команду на ноги і дали їй друге життя! Коли ти виходиш на поле і бачиш тисячі людей перед собою, тобі неодноразово перехопить подих, будуть труситися коліна… А потім ти піднімеш очі і побачиш вогонь в очах тих людей, які підняли з колін футбольний клуб і сьогодні творять його нову історію! Дощ чи вітер, палюче сонце чи холод, ми завжди поруч! Ми потрібні "Вересу", а "Верес" потрібен нам! 

Наталія Сторожук, керівник Школи сучасної хореографії РМПДМ, художній керівник "Light Dance Company", Відмінник освіти України:

– З великим задоволенням учні Школи сучасної хореографії Рівненського міського Палацу дітей та молоді та концертний склад "Light Dance Company" двічі брали участь у передматчевих церемоніях відкриття народного клубу "Верес" Рівне! Адже мистецтво і спорт із давніх давен йдуть пліч-о-пліч по життю!!! Так як на НИХ покладалась миротворча місія! Ось і тепер, незважаючи на буремний час, НАШЕ МІСТО знайшло сили відродити футбольний клуб "ВЕРЕС"!!!

Подарувати вболівальникам незабутні емоції перемоги, а молоді - нових кумирів! Адже спорт, як і мистецтво, не має життя без шанувальників! І томуШСХ РМ ПДМ та Перша і єдина професійна трупа сучасного хореографічного мистецтва в Західній Україні "Light Dance Company" з щирою підтримкою вболіває та крокує поряд з НК "ВЕРЕС"!!! Мистецтво – це реалізована казка! Кожен наш виступ у передматчевих церемоніях відкриття народного клубу "Верес" Рівне  - це серйозний екзамен на майстерність, на зрілість у сприйнятті світу прекрасного. На здатність передати своє відчуття мистецтва глядачам, запалити бажання сотні дитячих сердець та надихнути на відданість, віру та підтримку - дорогого варте!!!

Буде чистісінькою правдою сказати, що сьогодні це – найщасливіший тандем!!! Ми зичимо щастя нашим футболістам і чекаємо на нову співпрацю!!! Ми надихаємо НК "ВЕРЕС" на перемогу, ми підтримуємо і вболіваємо!!!  Разом - МИ СИЛА!!!

Катаріна Кузьмицька, учениця 5 класу Школи сучасної хореографії Рівненського міського Палацу дітей та молоді:

– Коли дізналася, що колектив ШСХ буде брати участь у підтримці НК "ВЕРЕС", я і мої друзі були неймовірно щасливі! Адже стати підтримкою у важливій грі – це велика місія! А, дізнавшись, що і у наступній грі ми будемо підтримувати НАШУ КОМАНДУ, ми з гордістю почали називати себе ТАЛІСМАНАМИ "ВЕРЕСУ"!!)) Беручи участь у підтримці НАШОГО народного клубу "ВЕРЕС", Я відчуваю велику гордість та відповідальність! Адже підтримка – це крок до успіху, а така підтримка, яку надає наша ШСХ – це крок до перемоги!!! "Верес"! Ми вболіваємо за ТЕБЕ!!!

Марія Берук, учениця 8 класу Школи сучасної хореографії РМ ПДМ:

– Я вже двічі мала честь брати участь у передматчевих церемоніях відкриття матчів нашого улюбленого Рівненського ФК "Верес".  Для мене це новий досвід, адже я ніколи не вболівала за футбольні клуби. Футбольні фанати нас дуже підтримували, увесь час аплодували. І нашим футболістам дуже сподобалося шоу, яке ми створили на стадіоні "Авангард".

На мою думку, така підтримка з нашого боку є великим стимулом до перемоги! Вдруге танцюючи на матчі "Вересу", я зрозуміла, що рівняни у будь-яку пору року та погоду підуть вболівати за наших футболістів, адже вони – наша гордість! Гордість міста Рівне! Особисто мені дуже сподобалось, що спорт та мистецтво співпрацюють, адже це передматчеве дійство, яке не має аналогу в Україні, показало, що разом – ми сила!!!

Раніше я зовсім не цікавилась футболом, але коли побувала на грі, вболівала за нашу команду, кричала від радощів за влучне потрапляння м`яча у ворота супротивників, я зрозуміла, що ще і ще буду приходити підтримувати нашу команду не тільки як танцівниця, але і як палка вболівальниця!!! Можливо, наш виступ зачепив мистецькі струни у душах футболістів і футбольних фанатів, і вони приведуть свою малечу займатися у наш дружній колектив. Оце буде справжня дружба!

Наталія Бондарева, вихованка Спортивного клубу з художньої гімнастики "Золота осінь":

– Для мене честь - підтримати нашу збірну з футболу. Вони - наше спортивне майбутнє! Я отримала силу-силенну вражень від нашого виступу. Ми довели, що разом – ми сила, бо кожен доклав зусилля до підготовки: тренери, діти, батьки, ведучий, вболівальники... Я радію, що наша підтримка допомогла команді здобути перемогу. Такі заходи сприяють всесторонньому розвитку.

Бажаю команді "Верес" і далі перемагати, а учасникам не зупинятись на досягнутому, а щоразу втілювати все нові й нові цікаві ідеї та постановки. Люди кажуть, що стрибнути вище власної голови неможливо. Доведемо, що це не так!

Ключові слова: 

Коментарі

Зазвичай, не коментую такі "повідомлення". Проте, всупереч своїм усталеним життєвим позиціям, хочу звернутися до того "хомо сапієнса", бо читач не зазначив імені і пост не підписав. Організуйте самотужки щось на голому місці... з пафосом, чи без... і запросіть таку кількість людей подивитися... Сподіваюсь, матимете відгуки на кшталт своїх :) ;)

Скільки пафосу на голому місці...)) А хахлік молодець, юзає дурних баб по повній))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.