Син рівненського депутата одружився на одній із сестер-трійнят

Син депутата обласної ради та власника фірми "Укртехнофос" Юрія Супрунюка – Андрій Супрунюк одружився. Його обраницею стала Любов Мартинчук, дівчина про чию сім'ю 19 років тому чула чи не вся Україна.

У родині Мартинчуків – четверо сестер: старша Марія та троє молодших дівчат-трійнят – Віра, Надя та Люба. Їхня мама померла майже через три місяці після народження немовлят, пробувши у комі. Дітей виховував батько - Володимир Мартинчук. Свого часу він став переможцем спільної акції “Нового каналу” та газети “ФАКТИ” “Гордість країни” у номінації “Родинна історія”. Його тоді нагородили поїздкою в Мілан на футбольний матч за участю Андрія Шевченка.

Імена Віра, Надія, Любов сестрам-трійнятам обрали хресні батьки ще в пологовому будинку. Цьогоріч 26 жовтня вони відзначатимуть 20-ий день народження.  Сьогодні ж, 30 вересня,  у них День ангела.

Свого часу дівчата навчалися у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Андрію Супрунюку – 28 років. Він є старшим сином депутата Рівненської обласної ради Юрія Супрунюка.

Закінчив Рівненський обласний ліцей-інтернат. Вищу освіту здобув у Київському національному економічному університеті та  Львівському університеті бізнесу та права. Працював на фірмі батька "Укртехнофос". Від попереднього шлюбу має сина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рівненська "золота молодь" – діти чиновників та бізнесменів (Частина 4)

Коментарі

Вітаю молодят! Здоров'я і щастя вашій родині! Не зважайте на заздрощі і дурню, що пишуть. То не від великого розуму. Все буде добре!

У мене один син - і цей син живе зі мною. Тому, "шановна", якщо не знаєте, то не несіть брєд!

Статья - скучная, девчонки знатные, то есть, их знают, короче бред, бред ...х*йни.

детям нужен отец! И Бог всегда примет их слёзы!!! А если их отец слаб на одно из мест, то это всё возвращается только слезами или болезнями

вельми цікава і пізнавальна стаття... мабуть у "ВСЕ" закінчився матеріал

А де Ви побачили чуже нещастя? Розясніть.

красивые девчонки! только счастье нужно строить не на чужом несчастье

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.