Рівнянка бере участь у конкурсі «Міс Україна–Всесвіт»

Конкурс краси "Міс Україна-Всесвіт" відбувається щороку. Його переможниця представляє Україну на "Міс Всесвіт". Цьогоріч за таку можливість позмагається рівнянка Олеся Правник.


Фото з офіційного сайту конкурсу "Міс Україна-Всесвіт"

Як повідомляє власниця конкурсу «Міс Україна–Всесвіт» Олександра Раффін, головною його метою є знайти дійсно найкращу дівчину - ту, яка могла б стати обличчям країни і з гідністю представляти її на найпрестижнішому міжнародному конкурсі "Міс Всесвіт".

Рівнянці Олесі Правник, яка братиме участь у конкурсі "Міс Україна-Всесвіт",  26 років. Вона вихованка "ARTmodels".

Фото з офіційного сайту конкурсу "Міс Україна-Всесвіт"

Олеся захоплюється вивченням світових культур і звичаїв,  займається східними танцями. Також цікавиться дизайном одягу, малює ескізи для власного вбрання. А в майбутньому мріє створити свій бренд з гарним дизайном і доступними цінами. 

Фото з офіційного сайту конкурсу "Міс Україна-Всесвіт"

У 2010 році вона завоювала титул "Перша віце-Перлина Рівного-2010", а за рік стала І віце-міс конкурсу "Бурштинова корона України 2011".

Цьогоріч у зв'язку з ситуацією в країні конкурс "Міс Україна-Всесвіт" пройде без урочистостей і яскравого шоу. Він відбуватиметься в онлайн-режимі. Ім'я переможниці стане відоме 18 жовтня, йдеться на сайті конкурсу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.