Найсексуальніший актор Рівного зіграв сина Богдана Хмельницького

У Рівному презентували фільм «Гетьман». Він - про долю однієї з найбільш суперечливих фігур в історії України, яка змінила хід подій і зробила свою країну незалежною, про Богдана Хмельницького. У центрі сюжету - його трагічна любов до молодої полячки Гелени. Тим часом для рівнян цей фільм цікавий ще й тим, що одну з головних ролей  зіграв актор облмуздрамтеатру Станіслав Лозовський.

Режисер Валерій Ямбурський розповідає, що пішов на ризик та запросив на головні ролі дебютантів.

- Тема фільму дуже відповідальна. На сьогодні навколо цієї історичної постаті існує багато суперечок. Коли постало питання, на чому робити акцент у фільмі, ми зрозуміли, що про Богдана Хмельницького вже є чотири фільми. Проте жоден із них не розповідає, чому сотник Богдан став гетьманом. Як виявилось, каталізатором цього стала жінка. У даному фільмі увага зосереджена на трагічній любові Богдана Хмельницького до рокової жінки, яка зіграла значну роль у житті гетьмана, - пояснив Валерій Ямбурський.

За його словами, "Гетьман" знімався як 4-серійний телевізійний фільм. Наразі глядачам демонструють 2-годинну кіноверсію.

Рівнянин Стас Лозовський зіграв Тимоша - старшого сина Богдана Хмельницького. Однак ця роль дісталася йому з другого разу. Спочатку, під час кастингу, в якому Стас брав участь, вибрали іншого актора. Але після першого дня зйомок виявивлося, що він занадто молодий для цієї ролі. Тож вирішили запросити Стаса Лозовського. Як запевняє режисер фільму, Стас своїми здібностями приємно здивував всю знімальну групу.

У свою чергу, Станіслав Лозовський розповів, що йому сподобалось зніматись у фільмі, він залишився повністю задоволений знімальним процесом.

- Мені було дуже приємно працювати у цій команді. Було відчуття, що я зайшов не в холодну, а в теплу воду.  Це моя перша роль в кіно. Я повністю довіряв режисеру, він мені казав,  де стати, куди підійти. Словом, був моїм провідником. Тому працювати виявилося дуже легко. Також сподобалось те, що під час зйомок вдалось побачити багато цікавих місць та пощастило побувати на студії Довженка. Найважче було те, що у кіно потрібно грати сцени не так, як у театрі - не по порядку,- розповів Станіслав Лозовський.

Всього у стрічці задіяно майже сто акторів, а бюджет фільму становить близько 850 000 доларів. Це гроші приватного підприємства, а державних коштів не було задіяно взагалі. Зйомки картини тривали приблизно два місяці.

- Ситуація, яка відбувається зараз в країні, - дзеркальне відображення тієї, що була тоді. Україна так само шукає союзників та переживає нелегкі часи. Нашим чиновникам зараз не вистачає такої рішучості, яка була у Богдана Хмельницького. Сподіваюся, що цей фільм перегляне Петро Олексійович. А також маю надію, що стрічка повпливає на людей, які марять «руским міром», і вони змінять свою думку, - сказав режисер.

Як тільки розпочався фільм, відразу стало помітно, що якість зображення, звук, гра акторів, декорації –  на високому рівні.

Коли фільм завершився, а на екрані з’явились титри, зал аплодував стоячи.

До глядачів знову вийшов акторський склад та почав запитувати про те, що сподобалось, а що ні. Також розповідали смішні історії, які траплялися під час зйомок.  Відтак, рівненський актор Станіслав Лозовський розказав, як в одній із сцен, де потрібно було їхати верхи, його кінь здригнувся, а сам актор ледве не впав на землю. Врятувало лише те, що він міцно тримався за гриву.

Загалом присутнім на презентації  фільм сподобався. Було багато вдячних висловів та побажань. Рівняни скучили за якісним українським продуктом, а тим більше коли до цього мають відношення наші земляки.

Ключові слова: 

Коментарі

згода з попереднім коментом

Як можна так назвати статтю? У кожного своє розуміння сексуальності і не варто нав"язувати своє бачення читачам! Хотіли зробити рекламу Лозовського - ось і все. Непрофесійно якось... І автор невідомий....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.