А я от дуже діко ізвіняюсь

Можна не так сильно іздєваться над моєю і так ізранєнною психікою. От тіки я почала відходити від перлов нашої мєстної передвиборчої кампанії і тут на мої неокрепші сєдіни нове паскудство: логотип нашого міста! Якшо хто не в курсє, то це така каляка-маляка у виді трьох невпевнених кружочків разних цвєтов.

Нє, я, канєшна, бачила разне за свою жизнь. Я бачила Джигурду в маразмє, я бачила Таїсію Повалій зблизька (ше то зрєліще), я колись подивилась концерт Надєжди Кадишевої з усіма її псіходєліческімі костюмами. Але то усе пиль, тлєн і даже рядом не стояло.

Та даже Волочкова у її наіглубочайшому шпагаті не видирала мені очі як "бренд" нашого міста. Я не знаю як виглядають усі сім кругів ада, але тепер точно знаю як виглядають перші три. Я даже боюсь уявить шо ті три кружочка означають??? Ноль умножений на ноль, умножений на ноль? Якась непонятна спіралька? Шо курили ці геніальні ізобрєтатєлі???? У мене була тяжка неділя і вопще весь рік. Я хочу покурить те саме!!!! Воно без рєцепта випускається?

А саме прекрасне у цьому всьому ціна. І за ці три кружальця заплачено 10 000 євро??? Та роздайте дітям в садіках фломастєри і листочки, вони вам цих палочок-кружочків неімовєрне колічество у більш інтєрєсних комбінаціях накліпають. І шо характєрно - абсолютно бесплатно! Ну може за кіндер-сюрприз.

Але ж нє, у нас город став шось такий багатий за послєднє время, шо йому жмуть гроші з усіх сторін. То на дороги мільйони витрачаються, то тисячі на логотіп. Бо ж нада, шоб "професіонали" з багатим опитом сподобились нам оту фуйню намалювать. Бо ж треба шоб був крєатів! Та у нас слово "х*й" на гаражах пишуть більш крєатівно! От чесно, кусок бурштина і то дивився б гармонічнєє.

Ілона Скала, для сайту "ВСЕ"

Ключові слова: 

Коментарі

Такий логотип саме на таку статтю заслуговує.

Забула подякувати... Виправляюсь: дякую, Ілоно!!! Гарний текст, як завжди!!!

Любі рівняни! Автор цієї статті є дуже освіченою людиною, а сам текст написаний у манері стьобу... І стьоб цей над нами з вами, бо саме такою українською мовою розмовляють у моєму рідному місті Рівне більшість рівнян... Нажаль! І це дуже помітно, особливо, коли там живеш, приїздиш у гості... "Рівненська українська мова" - це як окремий діалект!!! І саме на ньому написана ця стаття!!!

І чим вам стьоб не сподобався? Чи від бідності всі злі і сміятися розучилися?

"Неподобством", я правильно розумію, названо безграмотну статтю?

Повністю погоджуюся. Стаття абсолютно безглузда. "все" почав рекламувати гламурних дам??? Вибачте, але це просто безграмотний словєсний понос.

Дєвушко,в тебе не тільки псіхіка не ізранєная, в тебе то мєсто, де абично храніцо сарказм-паутіною заросло.Сподіваюсь,що тільки то мєсто:))

Не знаю навіть, що мене вразило більше: безглуздий логотип міста чи безграмотність даної писанини. Можливо я не в тренді і викручувати слова - це верх грамотності. Але людині не з "ізранєнною" психікою читати таке тяжко.

Це є провокація проти Революції Гівності! Ми здобули, їжте, не обляпайтесь! Слава Україні! Героїном по сусалам!

Де підписатись, щоб це неподобство переробили?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.