Дівчата, які стануть поліцейськими у Рівному. (ФОТО). Частина 1

З огляду на те, що процес відбору у патрульну поліцію Рівного абсолютно закритий і дізнатися бодай найменшу інформацію про кандидатів не можливо, ми вирішили знайти у соціальних мережах тих, котрі у майбутньому стануть поліцейськими. Усі ці люди самі написали, що, пройшовши останній етап відбору – співбесіду, отримали запрошення на навчання, яке розпочалося 25 січня 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські міліціонери в соцмережах - Частина 1. ФОТО

Рівненські міліціонери в соцмережах -  Частина 2.  (ФОТО)

 

Переглянувши фото майбутніх копів, стає зрозуміло - це звичайні люди, які вживають алкоголь, курять цигарки та кальян, ходять на дискотеки та з задоволенням хизуються своїм оголеним тілом у соцмережах. Наразі про відібраних у патрульну поліцію Рівного ми майже нічого не знаємо, але у тих, у кого відкритий профіль у соціальних мережах, можна дізнатися бодай мінімальну інформацію. 

Це майбутня поліцейська Тетяна Черкас. Дівчина полюбляє курити кальян, вживає алкоголь та "селфиться". Із фото з зайчиками можна припустити, що їй подобаються і рольові вечірки.

Віта Кучинська проживає у Рівному. Так само, як і її колега, вона симпатична та сексульна дівчина, через це не соромиться виставляти на показ у соцмережах своє тіло. 

Це волейболістка Віра Козак. У соцмережі "Вконтакті" зазначила, що родом із Сєвєродонецька. Навчалася у Луганську в школі  фізичної культури. Заміжня.  Разом із чоловіком виховують шестирічного сина. У Рівному закінчила інститут слов'янознавства - навчалася на факультеті романо-германської та слов'янської філології. 

Це Катерина Качан (Ємел'янова). Із фото, викладених у соцмережі, можна зробити висновок, що у дівчини є татуювання вище сідниць. Раніше ходили чутки, що людей, у яких є татуювання на тілі, у поліцію не братимуть, втім, очевидно, такий сексуальний напис не став причиною "відсіювання" під час проходження військово-лікарської комісії. На фото також видно і алкогольні напої, проте, скоріше за все, це звичайних відпочинок "сім'ями".

Це Іванна Бояківська. До то того, як потрапила у поліцію, працювала психологом. Закінчила Національний університет "Острозька академія". Проживає у Рівному. Заміжня.  Очевидно, що симпатична поліцейська зможе не просто затримувати порушників, а й, як професійний психолог, говорити з ними, направляючи на шлях виправлення. 

 

Це Ірина Кравчук. Якщо не зважати на виставлені фото у купальнику, з яких можна зробити висновок, що у дівчини гарне тіло, це, власне, уся інформація, яка є на її сторінці "Вконтакті". 

Ірина Намінська.  Дівчина полюбляє, судячи з фото, гучні вечірки у "Лагуні".

Олеся Савицька (Чубок). Проживає у місті Ка́м'яне́ць-Поді́льський Хмельницької області. Скоріше за все, потрапила у Рівненську поліцію з резерву своєї області.

Далі буде...