Хто з екс-міліціонерів став новим поліцейським? Частина 2. (ФОТО)

З огляду на те, що процес відбору у патрульну поліцію Рівного абсолютно закритий, ми вирішили знайти у соціальних мережах тих, котрі у майбутньому стануть поліцейськими. Усі ці люди самі написали, що, пройшовши останній етап відбору – співбесіду, отримали запрошення на навчання, яке розпочалося 25 січня 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські міліціонери в соцмережах - Частина 1. ФОТО

Рівненські міліціонери в соцмережах -  Частина 2.  (ФОТО)

Дівчата, які стануть поліцейськими у Рівному. (ФОТО)

Переглянувши фото майбутніх копів, стає зрозуміло - це звичайні люди, які вживають алкоголь, курять цигарки та кальян, ходять на дискотеки та з задоволенням хизуються своїм оголеним тілом у соцмережах. Наразі про відібраних у патрульну поліцію Рівного ми майже нічого не знаємо, але у тих, у кого відкритий профіль у соціальних мережах, можна почерпнути бодай мінімальну інформацію. 

Капрал поліції Марія Степанюк. Про дівчину наразі нічого не відомо, але судячи з фото, виставлених у соцмережах, вона полюбляє нічне життя, дискотеки і шумний відпочинок. 

Лейтенант поліції Артем Криволевич родом із міста Березне Рівненської області. Закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ. 

Старший сержант поліції Володимир Костюк. У соцмережах із задоволенням хизується оголеним тілом. Полюбляє танці. Судячи із фото, ностальгує за комунізмом.

Старший сержант поліції Володимир Шульгач.

Сержант поліції Ігор Мосійчук родом із міста Дубно. Своїми рельєфними м`язами хизується у соцмережах. Про себе пише: "Ніколи не був ідеальний, починаючи від зовнішності та закінчуючи характером, але завжди був собою"

Старшому сержанту поліції Олександру Бедику - 27 років. Проживає у місті Київ.

Старший сержант поліції Олександр Хижак проживає у Києві.

Олесь Якимчук у свої 24 роки уже має звання старшого лейтенанта поліції. Навчався у Київському національному університеті внутрішніх справ. 

22-річний сержант поліції Тарас Черненко проживає у Рівному. 

Далі буде...

 

Ключові слова: 

Коментарі

Нє, я розумію, що не взяли, але ж навіщо так відверто розказувати всім, що лузер. Невдачі потрібно переживати з честю, а не скиглити і заздрити..........

Тобто тут можна..бухло на столі. .то ЗВИЧАЙНИЙ ВІДПОЧИНОК СІМ'Ї http://vse.rv.ua/tabloyid/1454510074-divchata-yaki-stanut-policeyskimi-u... ...А ІНШИМ НЕ МОЖНА?))
Які ж ви продажні тварі.тварі не жерналісти .Із за таких як ви у нас в країні така херня..

себе впізнало?:))

Автор статті - заздрісний невдаха. Люди, які хоч чогось варті пішли в поліцію, а Ви, судячи з усього, більш ні на що не здатні, окрім як писати подібну порнуху. Соромно за вас.

жалюгідна, непрофесійна стаття... сподіваюсь, автор таки отримає по заслугам за неправдиве висвітлення приватного життя людей, про яких йшла мова.

Маруся Степанюк симпатична,в інших-морди імбіцилів,що і не дивно,бо інші туди і не йдуть..

Автор статті явно сам фотографував пісярєй, сам їм штани скидав, сам дубинкою шарі закатував на більярдному столі? А, доречі, чому в комісію з відбору не включили психіатра?...

Автор статтей явно давно до психіатра не ходив, там певно за ним ридають! :)

+1

+1
коли хочеться шото сказать, а не понятно як - в хід іде жолтуха
причому рівень - нижче плінтуса

Перш ніж робити таку "статтю" подивилася б на своє життя

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.