Рівнянам показали дорослу виставу

23 лютого у МПК "Тестильник" вдруге завітав театр імпровізації "Чорний Квадрат" із виставою для дорослих. Сучасні вистави вміють дивувати своєю неординарністю."Гормональный сбой или слегка о SEXe" - поєднання гумору, лірики і буденних проблем, які є у житті кожної сімейної пари. 

 

 

Варто сказати, що «Чорний Квадрат» - єдиний на Україні театр-студія імпровізації, що працює по творчому принципом «живої» акторської гри, заснованої на імпровізації - способі театральної гри, коли твір народжується «тут і зараз», стаючи автентичним і неповторним.

Актори і глядачі повністю залучені в дію, яке, як правило, несподівано як для перших, так і для других. 18 грудня 1994 року відбувся показ першої шоу-імпровізації «Чорний Квадрат», що зібрала аудиторію з 60 осіб. У центрі ігрового залу була розгорнута чотирикутна тканину з чорного оксамиту. Глядачі розташувалися по периметру. Актори в нейтральному одязі (чорний низ, білий верх), що виходять на імпровізаційну сцену, створювали сюжети в режимі чистої імпровізації без єдиної «домашньої заготовки». Гра вийшла настільки захоплюючою, що була прийнята за основу діяльності студії, яка з тих пір стала називатися театром імпровізації «Чорний квадрат». І було вирішено, що імпровізаційна гра отримає статус навчального вправи, яким допускається публіка.

У Рівному також не обійшлося без імпровізацій. Перед початком вистави ведучий запропонував глядачам сказати кілька фраз, які актори скажуть під час вистави. Глядачі вигукнули кілька слів та фраз: Собака, синхрофазотрон та інші. на здивування глядачів, ці слова актори гармонійно включили у сценарій вистави.

Вистава мала дві сюжетні лінії: подружню пару, у якій багато гостей впізнали себе: розумний та мудрий чоловік та жінка із примхливим характером та гарним почуттям гумору.

Інша ж сюжетна лінія мала дещо відвертіший характер. своєрідний діалог повії та дивакуватого чоловіка із своїми дивними сексуальними вподобаннями. 

Під час вистави глядачі сміялися та емоційно коментували те, що відбувається на сцені. 

Із впевненістю можна сказати, що рівняни люблять жарти і небанальний гумор. Театр імпровізації "Чорний квадрат" поєднує в собі вміння посміятися над самими собою та передати гарний настрій глядачам. 

З огляду на те, що всі квитки були розпродані, рівняни з нетерпінням чекають нових цікавих вистав для дорослих.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.