Хто у Рівному прийшов побачити Саакашвілі. ФОТО

Священики, активісти, "люстратори", громадські діячі, колишні та діючі депутати, скандальний екс-міліціонер і просто охочі почути та побачити екс-президента Грузії і голову Одеської ОДА Міхаїла Саакашвілі прийшли на презентацію "Українського Руху за очищення країни" в Рівному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Рівному Саакашвілі виступив без дозволу мера

Проходила зустріч в актовій залі НУВГП, яка була заповнена повністю. Презентувати "Рух за очищення" разом із Саакашвілі приїхали його помічники, однодумці та колеги. Серед них і рівнянка Соломія Бобровська, яка працює заступницею голови Одеської ОДА.

В об'єктив журналіста потрапив і екс-депутат Рівненської райради Дмитро Сільман.

Серед присутніх було й чимало рівненських політиків, незалежно від політичних переконань. Зокрема, можна було побачити колишніх депутатів міськради Юрія Запорожця, Олександра Лащука, Віталія Першогубу, Марію Конощук, Станіслава Рязанова та інших. 

Не пропустили зустріч із екс-президентом й чинні депутати. Так, фракція "Батьківщина" у Рівнераді прийшла майже повному складі послухати про "очищення". А саме Олександр Курсик, Володимир Попик, Віталій Павелків та Юрій Мітін.

Також в об'єктив журналіста сайту потрапили й депутат від "Самопомочі" Микола Бляшин і депутат від БПП "Солідарність" Олександр Чубай. 

Прийшли на зустріч із екс-презедентом і представники "Громадського контролю" - журналістка Оксана Юрченко, Дмитро Якимець, Олександр Зайчук.

Прийшов послухати "про очищення" й екс-очільник тоді ще УМВС України в Рівненській області та прихильник ВО "Свобода" В'ячеслав Чайка.

Також у залі можна було побачити священиків.

Не пропустив зустріч із Саакашвілі й Василь Цинко, який прославився чималою кількістю судових позовів до прем'єр-міністра.

Окрім того, у залі було чимало активістів - Віталій Примак, Андрій Логащук, Павло Ульяновський, Святослав Клічук та інші. 

Був на зустрічі й керівник громадської організації "КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ" Сергій Головня. 

Коментарі

не всі...самої головної-Москальової,не згадали:))

Все "городские сумашедшие" на месте....) Героям слава!

Гарно , гарно ! Я повторюся , про непотрібних написано , а про тих , хто реально це зробив -ні слова ! Хто так слабо володіє іншою ? І подумайте перед тим , як видаляти коментарі , може це вам не на руку ? Ауууу?

Дивлячись на тих, хто прийшов на "Очищення країни" виникає лише одне враження, хлопці прийшли послухати і повчитися як їх повинні були б ловити і зупиняти. Так і хочеться сказати "антикорупціонери хе..............ві".
Так, так, це я про Вас і колишні і діючі депутати, міліцонери,та й інша наволоч, більшість з яких, при бажанні того ж Саакашвілі і його шефа, повинна була б давно спостерігати на вул. Дворецьку з вікон одного затишного закладу а не тусуватися як борці з корупцією

Щось новеньке в астрономіїя! Виявляється чорна діра "ускоряєтся"! Це з розряду "стремительно падающего домкрата"!!!!!

За характером впливу на психіку Міхо може зрівнятися з "жінкою з косою -Ю" Не дивно, що однопартійці Юлі - є слухачами і Міші. Не зрозуміло , що там робти священникам? -хоч що тут розуміти - це колишні комсорги, а церковна ієрархія і партійна побудована за однаковими принципами. А вззалі то у залі сидять люди зі слабкою психікою, на яких легко впливати

а ти яким боком і докого зараз примостився?

Більшість з присутніх групка пристосуванців, без моральних і етичних цінностей, які прийшли що б якимось боком примкнути до цього наріка міхо)

Пришло много тех, от которых давно пора очиститься во власти, и от которых уже слава Богу очистились. Пришли также те ''честные' и ''чистые', которые во власть прутся с ускорением чёрной дыры.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.