Харизматичні одесити привітали рівнянок з 8 березня акапельним виконанням улюблених пісень

8 березня запальні одеські чоловіки привітали рівненянок зі святом у Рівненському облмуздрамтеатрі. Своїм неймовірним акапельним співом вони не лише здивували публіку, а й влаштували запальні танці. Семеро харизматичних та веселих співаків виконали сучасні та народні пісні досить таки незвично, не використовуючи жодного музичного інструменту.

 

 DukeTime - це оригінальний і єдиний в своєму роді ансамбль, що балансує на межі різних жанрів і культур. Вокальний секстет " DukeTime" був створена в 2004 році в Одесі. 
 
Всі солісти - професійні музиканти.

" DukeTime" - це чоловічий вокальний секстет (три баритона, два тенора, бас). Музичний напрям, в якому працює група, досить рідкісне за формою явище. Даний колектив головним принципом своєї творчості обрав наступний критерій - виконувати тільки "справжню" музику, від фолку і Моцарта до "Beatles" і "Queen".
 

Це і пропагування українського фолку та світової популярної музики, а також авторські твори в традиціях джаз-фольку, джаз-року, поп-музики, популярних сучасних музичних напрямків і в жанрі музичної ексцентрики.

 

Найголовніша музична особливість колективу - це те, що група " DukeTime" абсолютно всі твори виконує в стилі "acapella" (іншими словами, група завжди працює "вживу" і не використовує ніяких фонограм), що є практично унікальним явищем в сьогоднішній естраді .

Серед глядачів на концерті були переважно жінки. Вони в захваті слухали ліричні і рокові композиції.

Артисти не просто дивовижно співали, а й танцювали, вели діалог із глядачами та жартували. 

- Сьогодні всі пісні ми виконуємо саме для Вас, любі жінки, - звернулися музиканти до глядачів, які були буквально зачаровані співом.

Пропонуємо до Вашої уваги кілька відео, які, без  сумніву, не залишать Вас байдужими:

Оригінальний мікс пісні "Ти ж мене підманула"

Звучали як російськомовні, так і українські пісні:

Романтична композиція:

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.