Дівчата, які стануть поліцейськими у Рівному. (ФОТО). Частина 3

З огляду на те, що процес відбору у патрульну поліцію Рівного абсолютно закритий, дізнатися бодай найменшу інформацію про кандидатів неможливо, ми вирішили знайти у соціальних мережах тих, котрі у майбутньому стануть поліцейськими. Усі ці люди самі написали, що, пройшовши останній етап відбору – співбесіду, отримали запрошення на навчання, яке розпочалося 25 січня 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські міліціонери в соцмережах (ФОТО) - Частина 1

Рівненські міліціонери в соцмережах -  Частина 2.  (ФОТО)

Дівчата, які стануть поліцейськими у Рівному - (ФОТО) Частина 1.

Хто з екс-міліціонерів став полійейським - (ФОТО). Частина 2

Переглянувши фото майбутніх копів, стає зрозуміло - це звичайні люди, які ходять на дискотеки та хизуються своїм оголеним тілом у соцмережах. Наразі про відібраних у патрульну поліцію Рівного ми майже нічого не знаємо, але у тих, у кого відкритий профіль у соціальних мережах, можна дізнатися бодай мінімальну інформацію. 

Максимова Світлана Анатоліївна проживає у місті Здолбунів. Закінчила рівненський "Європейський університет". Можливо, з огляду на прізвище, родичка очільника поліції в Рівненській області Сергія Максимова.

Фесюк Ліана Андріївна, проживає у Рівному. 

Крещук Олена Миколаївна із Рівного. Про себе "Вконтакті" пише: "И пусть судьба несправедлива, но жизнь- игра, играй красиво!"

Карабан Катерина Едуардівна, народилася 11 квітня, має 23 роки. Проживає у місті Луцьк. Очевидно, у Рівненську поліцію потрапила із резерву з Волинської області. 

Грицюк Єлизавета Валентинівна, проживає дівчина у місті Костопіль.

Пукалюк Світлана Миколаївна закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, факультет української філології. Проживає у місті Рівне. Незаміжня.

Новосад Ярослава Сергіївна, проживає у місті Львові. Закінчила Львівську дежравну фінансову академію. 

Пузирко Ольга Едуардівна

Юсковець Юлія Павлівна

Віраг Вероніка Олегівна

Чикун Олена Ігорівна

Коментарі

У Сергія Максимова є тільки один родствінічок це його братішка МАКСІК (Славік) який проживає в селі Грушвиця,а всі інші це самозванці)))І не треба плутати грішне з праведним!!!

Капец, Це втручання в особисте життя. "Двійка" такому сайту!!!! Ппппфффффффффф! Ганьба

Такого робити неможна називати імена і показувати фото ви би ще номера телефонів і адресу написали. Вони не девочкі по визову а патрульна служба це дуже опасна робота.

Ахххх, про хлопців немає, ми красавчіки!!!!!))

Вони не лише гарні, але й розумні, старанні і розсудливі. Це я можу стверджувати, оскільки знайома зі всіма:)

"Можливо, з огляду на прізвище, родичка очільника поліції в Рівненській області Сергія Максимова." Муахахаха!!! Ймовірно, судячи з того, як тут все висвітлюється, у автора психічні розлади

Дуже красиві дівчата. Удачі у нелегкій роботі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.