Хлопці, які стануть патрульними поліцейськими. Частина 4. (ФОТО)

З огляду на те, що процес відбору у патрульну поліцію Рівного абсолютно закритий, дізнатися бодай найменшу інформацію про кандидатів неможливо, ми вирішили знайти у соціальних мережах тих, котрі у майбутньому стануть поліцейськими. Усі ці люди самі написали, що, пройшовши останній етап відбору – співбесіду, отримали запрошення на навчання, яке розпочалося 25 січня 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські міліціонери в соцмережах (ФОТО) - Частина 1

Рівненські міліціонери в соцмережах -  Частина 2.  (ФОТО)

Дівчата, які стануть поліцейськими у Рівному - (ФОТО) Частина 1.

Хто з екс-міліціонерів став полійейським - (ФОТО). Частина 2

Дівчата, які стануть поліцейськими у Рівному - (ФОТО) Частина  3

Переглянувши фото майбутніх копів, стає зрозуміло - це звичайні люди, які ходять на дискотеки та хизуються своїм оголеним тілом у соцмережах. Наразі про відібраних у патрульну поліцію Рівного ми майже нічого не знаємо, але у тих, у кого відкритий профіль у соціальних мережах, можна дізнатися бодай мінімальну інформацію. 

Вавчук Віталій Аркадійович навчався в Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування. Судячи з фото, невисокого зросту і виглядає дуже молодо, втім у соціальній мережі у нього можуть бути не оновлені фото.

Денега Дмитро Дмитрович про себе пише, що навчався у Тернопільському національному економічному університеті.

Зелінський Дмитро Анатолійович навчався у Київському університеті права.  Судячи з фото, до поліції працював рятувальником. У соціальній мережі "Вконтакті" у нього стоїть статус: "Хто позбавляє волі інших, не достойний її і сам". 

Мельник Дмитро Ігорович навчався у Херсонському юридичному університеті Харківського національного університету внутрішніх справ. Очевидно, хлопець планував працювати у поліції. Можливо, навіть встиг здобути там досвід роботи. 

Дмитро Мельник одружений і виховує сина.

Романтик-поліцейський Музика Микола Васильович, як і його колеги, демонструє оголене тіло у соцмережі. 

Микола Музика пише про себе, що із Харкова. Йому 23 роки.

Козік Максим Ярославович навчався в Київському автомобільно-дорожному університеті. Йому 22 роки. 

Бондару Олесандру Миколайовичу 26 років. Хлопець активно грає у футбол. Судячи із фото, здобував і призові місця.

Жук Олександр Олександрович.

Хоцик Олександр Валерійович навчався в Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування. 

Бохеру Сергію Миколайовичу 22 роки. Активно займається спортом, чим із задоволенням хизується у соцмережі, показуючи оголене тіло. 

ДАЛІ БУДЕ...

Ключові слова: 

Коментарі

Мне кажется, что они просто принесли оружие в Полицию http://s-url.in/7eiUw и их решили принять в ряды законопослушных граждан))

Пойду поем

одна з рис українського характеру - навіть у хорошому шукати погане. Або видумувати. Один мій приятель з переможним виглядом мені розказував, що нова поліція так само бере хабарі як і ДАІ. Ніби бачив на власні очі це у Луцьку. 

Коли я почав розпитувати деталі та обставини то виявилось що:

- знайомий їхав однією з вулиць Луцька і побачив поліцейських, які зупинили авто і щось пишуть (можливо протокол).

- проїхавши повз знайомий глянув у дзеркало заднього виду і побачив, як один з поліцейських, щось кладе у нагрудний карман

На запитання чи це були гроші, знайомий відповів що не бачив, але що ж це могло бути - звісно хабар (переконаний мій знайомий". Я спитав чи могла це бути: ручка, папірець, посвідчення, маленький записник. Він задумався, а потім сказав: та вони так само беруть - нічого не міняється. 

У цьому всі ми)))

ходять чутки про те,що для того щоб попасти в поліцію беруть 2000 дол. , от ціаво, це дійсно такий відбір?чи то все брехня?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.