Рівненську волонтерку покликали заміж в прямому ефірі

Відомій рівненській волонтерці Яні Зінкевич запропонували вийти заміж у прямому ефірі "Сніданку з 1+1". Пропозицію волонтерці зробив її коханий Максим Корабльов.

Яна і Максим познайомилася трохи більше року тому, коли пішли волонтерами на фронт, і з того часу не розлучалися. Максим був поруч, коли Яна потрапила у автокатастрофу і проходила лікування в Ізраїлі.

Як раніше повідомляв інтернет-сайт "ВСЕ", нещодавно стало відомо, що керівниця добровольчого медичного управління “Госпітальєри” Яна Зінкевич, не дивлячись на стан здоров’я після страшної аварії в зоні АТО, готується стати мамою.

Пара вже вибрала ім’я своїй майбутній донечці - її назвуть Богданою. І повідомили, що після одруження залишаться жити у Дніпропетровську.

Коментарі

Вчинок достойний справжнього чоловіка!

Це вже попахує маразиом.

з такими темпами, ми перевершимо новини КНДР та будемо писати про пташечок, комариків та наших славних "вождів" і їх писак, таких як тепер уже "провладний штатний писар" О. Кривошеєв ))))))

P.S. На майдані та на війні на сході стільки людей, щонайменше 10 000 з Рівненської області. Треба про кожного з них писати - одруження, народження, про їх настрій щоранку, про їх словесну любов до Землі Української. Ох скільки новин то буде, а то тільки про зіневич. Он про Кривошеєва, Примака, Кантарію, Штурхецького, Петрушкіна треба писати - як вони вже 3-й рік ідуть воювати за неньку Україну. Рвуть військомати, що б їх мобілізували. Ладні навіть контракт на 6 років підписати, а воєнкоми не беруть "вишаванців" тай годі. От теми для справжніх новин )))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.