У проект "Як звучить Україна" потрапили 17 рівненських гуртів

У всі часи з різних причин українській музиці треба було виборювати право на існування, а музикантам — шукати визнання по сусідніх країнах. Останніми роками ситуація потроху змінюється — українці почали пильніше придивлятися до своїх.

Інтернет-сайт "Українська правда" створив музичний проект "Як звучить Україна", де було зібрано 700 гуртів та виконавців із усіх регіонів України.

Оксана Білозір

Рівненщина у проекті представлена сімнадцятьма виконавцями і гуртами. Це, зокрема, Анжеліка Рудницька, Володимир Пастушок, Оксана Білозір, Ольга Цибульська. У списку знайшли своє місце гурти: "Без голови", "Брем Стокер", "Вхід у змінному взутті", "Етно XL", "Крик душі", "OT VINTA", "Чорні черешні", "Agruss", "Cold Comfort", "Farinhate", "Los Dinamos", "MERVA", "Syntora".

Гурт "Етно XL"

Їхні пісні, які увійшли до проекту "Як звучить Україна", можна почути ТУТ.

Молоді гурти вже легко збирають тисячні зали без жодної реклами, а у прайм-тайм великих телеканалів часом пробиваються виконавці, про яких раніше знали лише користувачі соцмереж.

Гурт ""OT VINTA"

Музиканти визнають, що технічно музику створювати стало легше: британський гурт "Gorillaz", наприклад, записав свій четвертий альбом на звичайний "Apple iPad".

Шукати аудиторію теж вже не так складно: достатньо викласти кліп на "YouTube", і якщо продукт хороший — популярність не забариться.

Гурт "Вхід у змінному взутті"

Нещодавно у Верховній Раді зареєстрували законопроект №3822. Документ зобов'язує радіостанції формувати свої ефіри так, щоб 37,5% пісень у них були україномовними. Проте законопроект був виписаний таким чином, що викликав спротив радійників і пересварив музикантів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.